Metalowe modele kolekcjonerskie MarGe Models

Produkty 1-36 z 191

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 191

Ustaw kierunek rosnący

Modele kolekcjonerskie od producenta z pasją

Firma MarGe Models, to holenderskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji figurek kolekcjonerskich. Charakteryzuje ich dbałość o wykończenie, szczególnie najmniejszych elementów. Spoglądając na miniaturki proponowanych produktów można odnieść wrażenie, że patrzymy na prawdziwą ofertę dealera sprzętu rolniczego lub samochodowego, a nie producenta figurek kolekcjonerskich. 

Holenderski dostawca od początku istnienia dąży do jak najlepszej jakości swoich produktów, bez kompromisów. Wyznawana filozofia opiera się na twierdzeniu, że na rynku z wieloma różnymi modelami, istnieje potrzeba bardziej ekskluzywnej gamy produktów. Nawet jeżeli oznacza to nieco wyższe ceny. Realizacja tych założeń jest możliwa poprzez tworzenie jak najbardziej realistycznie wyglądających modeli w skali 1:32, zarówno pod względem oddania poziomu szczegółowości, jak i doboru wykorzystywanych materiałów.

Produkty wysokiej jakości od MarGe Models

W obszernej ofercie MarGe Models znajdziemy wierne odwzorowanie urządzeń takich jak: wóz asenizacyjny, ciągnik, aplikator doglebowy, naczepy, naczepy niskopodwoziowe, kombajny, sieczkarnie, sieczkarnie do kukurydzy, ciągniki siodłowe czy busy transportowe. Większość z nich została odwzorowana w skali 1:32. Podczas produkcji wykorzystano metalowe części oraz elementy z tworzywa sztucznego. Użyte materiały są hipoalergiczne oraz trwałe. Ich gładka powierzchnia pozwala na łatwe utrzymanie danego produktu w czystości.

Modele rolnicze zadowalające kolekcjonera 

Szczegółowo odwzorowane produkty posiadają oryginalne emblematy, na przykład Mercedes - Benz, Volvo, New Holland czy Claas Jaguar. Wyraziste kolory i perfekcyjne wykończenie nawet najmniejszych elementów powoduje, że produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów. Warto także się zastanowić nad kupnem artykułów od MarGe Models starszemu dziecku. Oprócz walorów wizualnych dzieci mogą odkryć nową pasję, na przykład do maszyn mechanicznych i rozwijać się później w tym kierunku.