Tomy - John Deere zabawki dla dzieci

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący

Japońska tradycja tworzenia zabawek

Linia produktów John Deere została stworzona przez firmę Tomy. Japoński koncern specjalizuje się produkcją zabawek dla dzieci od 1924 roku. Wszystko zaczęło się od małego warsztatu na rogu ulicy. Teraz firma Tomy zaopatruje w zabawki cały świat.  W ich ofercie można znaleźć szeroką gamę innowacyjnych, wysokiej jakości artykułów przeznaczonych dla najmłodszych. Sympatię klientów zaskarbiają sobie wytwarzaniem trwałych i oryginalnych produktów, które zapewniają miły czas i dobrą zabawę dzieciom na całym świecie. 

Produkty z materiałów wysokiej jakości

Produkty od Tomy są konstruowane tak, żeby dać równocześnie zabawę i bezpieczeństwo. Niezależnie od gabarytów możemy liczyć na to, że poszczególne elementy są wykonane z jakościowych materiałów. Wykorzystywane do produkcji tworzywo sztuczne nie wywołuje alergii, trudno się niszczy, a także jest łatwe w czyszczeniu. Warto zaznaczyć, że zatroszczono się o to, aby krawędzie były odpowiednio gładkie, zachowując dbałość o szczegóły odwzorowywanych urządzeń. Waga poszczególnych zabawek pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport. 

Połącz zabawki w zestawy. Ciesz się z ich funkcji

Zabawki są wielofunkcyjne. Dzięki temu możemy je łączyć w zestawy, a także sprawić dziecku przyjemność z użytkowania ruchomych elementów. Na przykład zwierzątek, które można umieścić w wozie traktora.

Kolekcja John Deere odnosi się bezpośrednio do natury, zwierząt, a także prac towarzyszących życiu na wsi. Dzięki temu absorbują uwagę dzieci i zapewniają im długie chwile spędzone na zabawie. Poszczególne produkty są wyposażone w światła oraz sygnały dźwiękowe. Pobudza to dodatkowo zmysły najmłodszych i rozwija ich zdolności poznawcze.

Bezpieczne produkty tworzone z myślą o najmłodszych

Wszystkie artykuły z linii John Deere od Tomy, posiadają wymagane certyfikaty. Spełniają normy Unii Europejskiej. Są bezpieczne dla dzieci. Lata doświadczenia japońskiej firmy spowodowały, że wybierając produkty z kolekcji, zapewnimy swojemu dziecku nie tylko zabawę, ale także nauczymy je nowych rzeczy.