Bburago - zabawki, traktory i maszyny rolnicze

Produkty 25

Ustaw kierunek rosnący
  1. Fendt 1050 Vario Bburago 1:50 BU31611
    Fendt 1050 Vario Bburago 1:50
    Ocena:
    100%
    72,00 zł

Produkty 25

Ustaw kierunek rosnący

Bburago jest firmą z ogromną historią i tradycją, ponieważ tworzy modele pojazdów już od lat siedemdziesiątych, a założyło ją trzech braci: Mario, Udo i Martino Besana. Swoją nazwę zawdzięcza włoskiej miejscowości Burago di Molgora, która znajduje się w północnej części Włoch, w prowincji Mediolan. Dodatkowe "B" w nazwie pochodzi od nazwiska założycieli.

Uznane modele maszyn rolniczych

Bburago jest jedną z bardziej liczących się firm branży modelarskiej na rynku i charakteryzuje się tworzeniem głównie metalowych pojazdów wiernie oddających ich realne odpowiedniki. We wczesnym okresie funkcjonowania tej marki, modele były tworzone głównie w skali 1:43, jednak jednym z największym sukcesów był piękny, najlepiej sprzedający się wówczas model Ferrari F40 w skali 1:18. Do tej pory firma Bburago słynie również z bardzo znanych serii modeli wyścigowych w skali 1:24 "Schumacher-Ferrerari". To, co przyczyniło się do sukcesu firmy, to również decyzja o sprzedaży modelów do złożenia, które często posiadały inne kolory niż ich standardowe wersje.

Największy rozrost firmy datuje się na lata dziewięćdziesiąte, w których to firma posiadała jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych linii produkcyjnych, co pozwoliło jej zaistnieć na większej ilości rynków. W tym czasie włoskie, metalowe modele pojawiły się również w Polsce zdobywając rzeszę fanów oraz zyskując uznanie wśród kolekcjonerów. Z racji swojej długiej historii oraz jakości wykonywanych produktów, mimo upływu lat modele marki Bburago to wielka gratka dla kolekcjonerów.

Zabawki rolnicze Bburago

W ofercie naszego sklepu odnajdą państwo włoskie modele, głównie maszyn rolniczych, jednak nie tylko. Idealne odwzorowanie oryginału, wysokiej jakości materiał, z którego tworzone są ciągniki czy przyczepy, a także mechanizmy faktycznie stosowane w rolnictwie czynią produkty tej marki wspaniałym uzupełnieniem kolekcji. Oprócz wyjątkowych walorów wizualnych, modele Bburago to również świetna zabawka dla najmłodszych, która gwarantuje długie godziny zabawy, oraz zainteresuje dziecko specyfiką maszyn rolniczych.