Zazwyczaj dostawa zajmuje do 3 dni roboczych, lecz z powodu COVID-19 terminy dostaw mogą się wydłużyć.

Kolekcjonerskie metalowe modele traktorów i maszyn rolniczych

Modele rolnicze

Produkty 1-36 z 1269

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Claas Dominator 98 Classic Replicagri 1:32
  Claas Dominator 98 Classic
  Cena promocyjna 249,00 zł Cena regularna 282,00 zł
 2. Claas Commandor 228 CS Wiking 1:32 0001706570
  Claas Commandor 228 CS
  Cena promocyjna 299,00 zł Cena regularna 352,50 zł
 3. Ciągnik Claas Arion 450 z ładowaczem Wiking 1:32
  Claas Arion 450 z ładowaczem FL 120
  Cena promocyjna 263,00 zł Cena regularna 348,00 zł

Produkty 1-36 z 1269

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Metalowe, kolekcjonerskie modele maszyn rolniczych, zabawki rolnicze

Twoim hobby jest kolekcjonowanie ciągników i maszyn rolniczych? Uwielbiasz wszystkie gadżety związane z pracą na roli? Poszukujesz idealnych zabawek dla swojego dziecka lub chcesz zaczepić je pasją do rolnictwa? Mamy dobrą wiadomość! Proponujemy przedmioty wykonane z metalu lub plastiku. W naszej ofercie znajdziesz idealnie odwzorowane modele maszyn rolniczych różnego typu. Twoja kolekcja powiększy się o wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju modele rolnicze od najlepszych producentów. Oferujemy ciągniki i maszyny rolnicze, wykonane w różnej skali, które wzbogacą Twoją kolekcję sprzętu rolniczego. Zdobędziesz unikatowe propozycje, których zwiększą wartość kolekcji, a także będą po prostu cieszyły oko. Ponadto, Twój zbiór będzie budził zazdrość innych kolekcjonerów. W ofercie regularnie pojawiają się coraz to nowe propozycje, dlatego na bieżąco można będzie gromadzić coraz to nowe, bardziej rozbudowane i jeszcze lepiej odwzorowane modele.

Wśród naszych propozycji znajdują się precyzyjnie wykonane modele kolekcjonerskie, które zawierają metalowe elementy. Modele ciągników rolniczych przyciągają miłośników modelarstwa, ze względu na atrakcyjny wygląd i dużą dbałość o szczegóły. Z kolei dla dzieci przygotowaliśmy ofertę zabawek rolniczych, które umożliwią zabawę w farmera lub hodowcę zwierząt.

Jakie propozycje mamy do zaoferowania? Przede wszystkim:

 • zdalnie sterowane modele Siku Control,
 • model traktora na pilota,
 • zabawki rolnicze,
 • traktory i kombajny,
 • wyjątkowe, kolekcjonerskie modele ciągników rolniczych i innych maszyn rolniczych.

Oferowane produkty są dostępne w różnych skalach:

Do wyboru są różne pojazdy rolnicze, od renomowanych, dbających o jakość producentów. Wśród najbardziej znanych można wymienić m.in.:

Cała oferta pojazdów rolniczych różnego typu obejmuje ponad 1500 przedmiotów. Każdy będzie więc w stanie znaleźć propozycje idealne dla siebie, pod każdym względem spełniające oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na maszyny rolnicze zdalnie sterowane, które dają wiele możliwości zabawy, szczególnie dla młodszych dzieci! Nasze produkty nadają się do wspólnego spędzania czasu z całą rodziną, a najmłodsze pociechy z pewnością docenią pluszowe lub zdalnie sterowane maszyny rolnicze.