Zabawki rolnicze dla dzieci, traktory, maszyny, sterowane

Produkty 1-36 z 366

Ustaw kierunek rosnący
 1. Claas Axion 850 sterowany Siku Control 1:32
  Claas Axion 850 sterowany
  Ocena:
  100%
  762,00 zł
 2. Zgrabiarka Krone Swadro 900 SikuControl 1:32 6782
  Zgrabiarka Krone Swadro 900 sterowana
  Ocena:
  100%
  402,00 zł
 3. John Deere 7310R z ładowaczem i modułem zdalnego sterowania SikuControl 1:32 6795
  John Deere 7310R z ładowaczem i modułem zdalnego sterowania ...
  Ocena:
  100%
  1 320,00 zł

Produkty 1-36 z 366

Ustaw kierunek rosnący

Maszyny rolnicze dla dzieci

Bogaty wybór modeli maszyn rolniczych sprawia, że każdy miłośnik modelarstwa znajdzie nie tylko swój ulubiony produkt, ale też będzie mógł regularnie powiększać kolekcję o nowe, wyjątkowe maszyny rolnicze. W naszej ofercie znajdują się marki cenionych producentów, takich jak:

i wiele innych. Sprawdzeni producenci to gwarancja wysokiej jakości modeli. Nasze produkty charakteryzuje trwałość, dbałość o detale oraz precyzja wykonania.

Modele ciągników rolniczych

Sam traktor jest ciekawym modelem rolniczym, ale dopiero w połączeniu z innymi maszynami staje się prawdziwą gratką! Znajdziesz u nas m.in traktory New Holland z przyczepą do bydła i koni. Dla miłośników leśnictwa mamy przyczepy leśne i do drewna, które mogą pełnić rolę kolekcjonerską lub zabawkową. Dla zapalonych farmerów przygotowaliśmy realistyczne traktory i przyczepy w różnych kolorach, łączące w sobie elementy metalowe oraz plastikowe.

Ciągniki z maszynami dają nieograniczone możliwości! Nawet, jeśli Twoje modele stoją na biurku lub regale, możliwość podmiany modeli jest bardzo ekscytująca. Bogaty wybór wywrotek i przyczep sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz czegoś wyjątkowego? Sprawdź nasze propozycje maszyn rolniczych od renomowanych producentów zabawek rolniczych. Niektóre z nich mają możliwość montażu i demontażu, dzięki czemu zabawa modelem będzie jeszcze ciekawsza! Wśród wyjątkowych modeli maszyn rolniczych znajduje się m.in prasa kostkująca, kombajn do ziemniaków czy ładowacz. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie popularne modele, które możesz spotkać w czasie żniw, w gospodarstwie rolnym lub na budowie.