Zamówienia złożone w dniach 21-24.09 będą realizowane po 25.09. Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Jesteśmy na AgroShow - zapraszamy na stoisko B194 :-)

Rozrzutniki - modele kolekcjonerskie, zabawki

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący

Przydatne, funkcjonalne, a w wersji miniaturowej również bardzo atrakcyjnie wyglądające rozrzutniki w skuteczny sposób uzupełnią Twoją kolekcję maszyn rolniczych. Warto wybrać takie modele rolnicze do swojej kolekcji.

Praktyczna maszyna rolnicza, czyli rozrzutnik

Szukasz do swojej kolekcji niezwykle praktycznych maszyn rolniczych? Bezapelacyjnie warto nabyć rozrzutnik. Dla rolnika jest to maszyna do rozrzucania nawozu, bez której trudno byłoby zasilić odpowiednimi właściwościami i składnikami odżywczymi całe pole i znajdujące się na nim uprawy. Bez dwóch zdań tego typu maszyny rolnicze sklep dla kolekcjonerów musi posiadać, a my proponujemy wiele modeli od renomowanych producentów:

• ROS,
• Universal Hobbies,
• Wikinig,
• Britains,
• Siku.

Są to zarówno maszyny rolnicze dla dzieci, jak i modele kolekcjonerskie dostępne w skali 1:32. Propozycje są różnorodne, dostępne w wielu kolorach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wyglądają jak miniaturowe modele maszyn rolniczych, a dbałość o szczegóły sprawia, że prezentują się naprawdę bardzo atrakcyjnie.

Tylko wysokiej jakości modele rolnicze znajdziesz wśród dostępnych propozycji.