Koparko-ładowarka

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący

Modele koparko-ładowarek cieszą zarówno dorosłych kolekcjonerów, jak i młodsze oraz starsze dzieci, którym mogą towarzyszyć we wspaniałej zabawie. Takie, wysokiej jakości modele najlepszych producentów wykonane z dbałością o każdy szczegół oferujemy w naszym sklepie do nabycia drogą wysyłkową.

Kolekcjonerskie modele koparko-ładowarek

Prezentujemy bardzo szeroki wybór produktów odwzorowujących prawdziwe koparko-ładowarki, stworzonych z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Każdego kolekcjonera z pewnością zadowoli realizm wykonania poszczególnych modeli koparko-ładowarek, które pozwolą uzupełnić posiadaną kolekcję. Produkty w zależności od ich wielkości oraz rodzaju danej koparki są wykonane w skalach 1:16, 1:32 lub 1:50 z zachowaniem odpowiednich proporcji poszczególnych części, identycznych jak w przypadku prawdziwych pojazdów. Dostępne są modele koparko-ładowarek kołowych, a także gąsienicowych. Duża gama dostępnych wersji pozwoli najlepiej dobrać właściwy produkt.

Modele są odporne na uszkodzenia i wytrzymałe dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji najwyższej jakości materiałów w postaci tworzyw sztucznych oraz elementów metalowych. Duży realizm wykonania zrobi wielkie wrażenie nie tylko na dzieciach, ale także na dorosłych. Dostępne są również wysokiej jakości modele koparko-ładowarek wykonane z plastiku z elementami tworzyw sztucznych, przeznaczone specjalnie dla młodszych dzieci, dla których mogą stać się ulubionymi zabawkami.

Modele koparko-ładowarek dla dzieci

Gwarancję najwyższej jakości wykonania każdego z oferowanych modeli dają nazwy ich producentów, będących liderami branży, takich jak m.in.: Britains, Dickie Toys, Bruder czy Norscot. W ofercie znajdują się towary odwzorowujące znane koparki marek New Holland, CAT, JCB czy Fendt.

Wysokiej jakości modele koparko-ładowarek wykonane z najlepszych materiałów mogą Państwo nabyć w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach oraz z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia, a także w najwygodniejszy dla klienta sposób, czyli w sprzedaży wysyłkowej. Zapraszamy do dokonywania zakupów.