Kombajny, modele kolekcjonerskie i zabawki

Produkty 1-36 z 66

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Claas Dominator 98 Classic Replicagri 1:32
    Claas Dominator 98 Classic
    Cena promocyjna 249,00 zł Cena regularna 310,00 zł
  2. Claas Commandor 228 CS Wiking 1:32 0001706570
    Claas Commandor 228 CS
    Cena promocyjna 329,00 zł Cena regularna 387,00 zł

Produkty 1-36 z 66

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Kombajn jest podstawową maszyną rolniczą, dzięki której rolnik może wykonać wiele prac polowych. Teraz jego miniaturowa wersja, np. kombajn Claas czy New Holland może znaleźć się w Twoim domu.

Kombajn, czyli obowiązkowa maszyna w kolekcji

Podstawowymi maszynami rolniczymi, które widoczne są na wielu polskich polach są traktory i kombajny. Dzięki producentom modeli kolekcjonerskich oraz zabawek, możesz takie duże maszyny rolnicze w różnych skalach przechowywać w swoim domu. Stanowią znakomitą propozycję dla wszystkich fanów maszyn rolniczych. Szczególnie okazale prezentuje się kombajn bizon, który charakteryzuje się rozbudowaną konstrukcją i wieloma częściami. Nawet w miniaturowej wersji wygląda potężnie.

Mając w swoim posiadaniu zarówno kombajny zabawki, jak i modele kolekcjonerskie, możesz stworzyć niezwykły zestaw maszyn rolniczych, których każdy będzie Ci zazdrościł. Dzięki temu, że producenci dbają o realistyczny wymiar proponowanych modeli, wyglądają one naprawdę bardzo dobrze. Dodatkowo, do każdego modelu można dokupić dodatki, m.in. przystawkę 12-rzędową.

Wśród dostępnych propozycji znajdziesz modele m.in. od:
• Wiking,
• Universal Hobbies
• Ertl,
• Replicagri.