Kombajny zabawki i modele kolekcjonerskie

Produkty 1-36 z 69

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 69

Ustaw kierunek rosnący

Kombajn jest podstawową maszyną rolniczą, dzięki której rolnik może wykonać wiele prac polowych. Teraz jego miniaturowe wersje są nie tylko precyzyjnymi replikami swoich większych odpowiedników, ale także posiadają wiele funkcji i detali, co sprawia, że są fascynującymi przedmiotami kolekcjonerskimi dla entuzjastów rolnictwa i maszyn rolniczych. Ich skala modelu umożliwia zblizenie się do szczegółów, które w pełnowymiarowym sprzęcie mogłyby być trudno dostrzeżone.

Kombajn zabawka lub model kolekcjonerski czyli obowiązkowa maszyna w kolekcji

Podstawowymi maszynami rolniczymi, które widoczne są na wielu polskich polach są traktory i kombajny. Dzięki producentom modeli kolekcjonerskich oraz zabawek, możesz takie duże maszyny rolnicze w różnych skalach przechowywać w swoim domu. Stanowią znakomitą propozycję dla wszystkich fanów maszyn rolniczych. Szczególnie okazale prezentują się modele kombajnów Claas i John Deere, które charakteryzuje się rozbudowaną konstrukcją i wieloma częściami. Nawet w miniaturowej wersji wygląda potężnie i bardzo realistycznie. Mimo rosnącego zainteresowania ze strony miłośników rolnictwa, niestety, do dnia dzisiejszego, brakuje na rynku miniaturowego modelu kombajnu Bizon.

Mając w swoim posiadaniu zarówno kombajny zabawki, jak i modele kolekcjonerskie, możesz stworzyć niezwykły zestaw maszyn rolniczych, których każdy będzie Ci zazdrościł. Dzięki temu, że producenci dbają o realistyczny wymiar proponowanych modeli, wyglądają one naprawdę bardzo dobrze. Dodatkowo, do każdego modelu można dokupić dodatki, m.in. przystawkę 12-rzędową.

Wśród dostępnych propozycji komabjnów rolniczych znajdziesz modele m.in. od:
• Wiking,
• Universal Hobbies
• Ertl,
• Replicagri
• MarGe Models

.