Traktory na pedały, zabawki ogrodowe Rolly Toys

Produkty 1-36 z 63

Ustaw kierunek rosnący
  1. Traktor na pedały John Deere z ładowaczem i koparką rollyJunior R81107 Rolly Toys
    John Deere z ładowaczem i koparką rollyJunior
    Ocena:
    100%
    1 244,00 zł

Produkty 1-36 z 63

Ustaw kierunek rosnący

Produkty z tradycją

W kategorii obejmującej produkty od Rolly Toys znajdziesz zabawki dla dzieci, na przykład traktory ogrodowe oraz koparki. Fabryka Rolly Toys powstała na początku 1938 roku w Niemczech. Założyli ją Franz i Rosa Schneider. Ich produkty są dostępne w sklepach na całym świecie. Cieszą się opinią niezawodnych i bezpiecznych. Przedsiębiorstwo jest zarządzane po dziś dzień przez kolejne pokolenia rodziny.

Bezpieczne i łatwe użytkowanie

Zabawki od Rolly Toys są produkowane z części, które nie mogą spowodować uszkodzeń ciała - są pozbawione ostrych, niebezpiecznych krawędzi. Ponadto mechanizm sterujący jest umieszczony pod odpowiednim, niedostępnym dla rąk dziecka przykryciem. Wykorzystane tworzywo sztuczne nie wywołuje alergii. Jego wysoka jakość pozwala na łatwe utrzymywanie powierzchni w czystości. Produkty działają za sprawą pedałów, które wprawiają w ruch przekładnię łańcuchową z możliwością regulacji napięcia. Z tego powodu użytkowanie zabawek nie sprawia kłopotów dziecku.

Koła produktów są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest dodatkowo pokryte warstwą gumową. Promień skrętu jest odpowiednio zoptymalizowany dzięki skrętnej osi. Z tego powodu czerpanie przyjemności z jazdy zabawką, jest możliwe nawet dla najmłodszych użytkowników.

Producent w oferowanych produktach umożliwia montowanie dodatkowych akcesoriów wyposażenia - naczep, łyżek kopiących czy siedzeń o innym rozmiarze.

Informacje techniczne

Zabawki mogą być używane przez dzieci o wzroście od 68 cm do 140cm i wzwyż. Artykuły przeznaczone dla najstarszych użytkowników oznacza się symbolem XXL. Dokładne informacje dotyczące także wielkości i pakowności można znaleźć zapoznając się z opisem technicznym urządzenia. Zabawki spełniają normy Unii Europejskiej EN 71. Wszystkie funkcje zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa przez niemiecką inspekcję techniczną - TÜV.  

Produkty są dostarczane w częściach. Złożyć może je tylko osoba dorosła. Użytkowanie produktów powinno odbywać się także pod okiem osób pełnoletnich.