Kubota - metalowe modele rolnicze oraz budowlane, zabawki rolnicze

Produkty 13

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 13

Ustaw kierunek rosnący

Kubota Fan Shop

Marka Kubota nie ogranicza się jedynie do traktorów rolniczych; obejmuje również szeroką gamę maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdziesz precyzyjne modele kolekcjonerskie maszyn Kubota, stworzone przez renomowanych producentów, takich jak Universal Hobbies. Zaczynając od traktorów, a kończąc na maszynach rolniczych i budowlanych, nasze kolekcje oferują bogactwo wyboru.

Modelarskie arcydzieła Kubota

Zestaw naszych metalowych modeli kolekcjonerskich Kubota obejmuje różnorodne wcielenia ciągników i innych maszyn rolniczych Kubota, w tym ciągniki, traktory z ładowaczami, prasy, kosiarki, zgrabiarki oraz pługi. Każdy model charakteryzuje się niezwykłą starannością w detalach i precyzyjnym wykonaniem z wysokiej jakości metalu i tworzywa sztucznego. Nasze modele kolekcjonerskie to nie tylko atrakcyjne dla kolekcjonerów, ale także doskonała zabawa dla starszych dzieci.

Zabawki rolnicze Kubota w skali 1:16 od NewRay

Oferujemy również szeroki wybór zabawek rolniczych w skali 1:16 od renomowanego producenta NewRay. Wykonane z tworzywa sztucznego, są one bezpieczne i charakteryzują się bardzo dobrą jakością, zbliżoną do renomowanego producenta Bruder. Dzięki nim dzieci mogą cieszyć się realistycznymi modelami maszyn rolniczych Kubota w bezpieczny i interaktywny sposób.