Fendt - zabawki, modele metalowe, fan shop, odzież

Produkty 1-36 z 267

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 267

Ustaw kierunek rosnący

Fendt Fan Shop

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych kategorii produktów dotyczących marki Fendt. Wśród kategorii wyróżnić możemy modele kolekcjonerskie, traktory zabawkowe, traktory na pedały, traktory zdalnie sterowane, puzzle, odzież rolniczą i akcesoria. Modele wykonane są w skali 1:16, 1:32, 1:50, 1:87.

Modele kolekcjonerskie Fendt

To kilkadziesiąt różnych modeli traktorów i innych maszyn rolniczych Fendt, a przede wszystkim: ciągniki, traktory z ładowaczami, komajny zbożowe, maszyny leśne, obciążniki, przyczepy, sieczkarnie, prasy do balotów okrągłych, przyczepy przeładunkowe, opryskiwacze samojezdne i ciągane, kosiarki, przyczepy do balotów, opryskiwacze, zgrabiarki. Wszystkie modele są szczegółowo odwzorowane i precyzyjnie wykonane z elementów metalowych i tworzywa sztucznego. Modele kolekcjonerskie to także doskonałe zabawki dla starszych dzieci.

Traktorki dla dzieci Fendt

Druga grupa kategorii to traktory zabawkowe i traktorki dla dzieci. Tutaj również znajdziemy kilkadziesiąt modeli zabawek Fendt, a wśród nich np.: traktory Bruder, zabawki Siku, ciągniki na pedały, traktory z ładowaczami na pedały, traktory jeździki dla dzieci od lat 2 do 8-śmiu. W tej grupie znajdą się też zabawki: traktory, sieczkarnie, opryskiwacze, kombajny zbożowe, czy zestawy traktora z maszyną. Wszystkie zabawki są szczegółowo odwzorowane, wykonane z wysoko gatunkowego tworzywa sztucznego.

Zdalnie sterowane traktory Fendt

Trzecią kategorię stanowią zdalnie sterowane zabawki Fendt. Jest tu kilka modeli traktorów Siku Control w skali 1:32, które sterować można za pomocą pilota Bluetooth lub aplikacji na smartfonie. Dodatkową atrakcją jest możliwość włączania i wyłączania reflektorów przednich, reflektorów w kabinie i tylnych  kierunkowskazów. Wybrane modele posiadają też dodatkowe opony montowane na magnes. Posiadamy równiez w ofercie traktory Fendt w większej skali 1:16 od producenta Jamara. Wszystkie modele szczegółowo odwzorowane, wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego.

Puzzle rolnicze Fendt

Posiadamy sporo modeli puzzli Fendt. Przedstawiają one różne maszyny Fendt (traktory i kombajny) podczas pracy i różnią się ilością elementów. Posiadamy w ofercie puzzle 40, 60, 100, 150 i 1000 elementów. Atrakcją dla dziecka mogą okazać się również puzzle 3D Fendt, z kótrych moża złożyć ciągnik do zabawy

Akcesoria i odzież rolnicza Fendt

Akcesoria dodatkowe stanowią różne produkty marki Fendt, można tutaj wyróżnić markową odzież rolniczą Fendt (kurtki, bluzy, t-shirty, kamizelki, czapki zimowe oraz czapki z daszkiem), kalendarze ścienne Fendt w oprawie spiralnej przedstawiające różne maszyny rolnicze Fendt w trakcie pracy, zegary, kubki, termometry czy pościel rolniczą z motywem traktora Fendt.

Fendt: traktory, kombajny, maszyny rolnicze

Interesujesz się rolnictwem? Szukasz wiadomości rolniczych o traktorach, kombajnach i maszynach Fendt. Wiele informacji znajdziesz na portalu rolniczym atr express.