Massey Ferguson - metalowe modele kolekcjonerskie, zabawki rolnicze

Produkty 1-36 z 105

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 105

Ustaw kierunek rosnący

Massey Ferguson Fan Shop

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych kategorii produktów dotyczących marki Massey Ferguson. Wśród kategorii wyróżnić możemy modele kolekcjonerskie, traktory zabawkowe, traktory na pedały, metalowe breloczki do kluczy, maskotki maszyn rolniczych czy kalendarze. Modele wykonane są w skali 1:16, 1:32, 1:50, 1:87.

Modele kolekcjonerskie Massey Ferguson

To kilkadziesiąt różnych modeli traktorów i innych maszyn rolniczych Massey Ferguson, a przede wszystkim: ciągniki, traktory z ładowaczami, komajny zbożowe, kosiarki, prasy, przetrząsacze, zgrabiarki i przyczepy rolnicze. Wszystkie modele są szczegółowo odwzorowane i precyzyjnie wykonane z elementów metalowych i tworzywa sztucznego. Modele kolekcjonerskie to także doskonałe zabawki dla starszych dzieci 14+

Kolekcjonerskie modele Massey Ferguson w zdecydowanej większości są tworzone przez markę Universal Hobbies. To jeden z wiodących producentów na światowym rynku w produkcji modeli kolekcjonerskich związanych z rolnictwem. Produkty Massey Ferguson występują  również u innych producentów takich jak: Replicagri, ROS, Weise-toys czy Wiking. Modele metalowe są w pełni atestowane, co daje gwarancję nie tylko jakości, ale też bezpieczeństwa w użytkowaniu.

Traktorki dla dzieci Massey Ferguson

Druga grupa kategorii to traktory zabawkowe i traktorki dla dzieci. Tutaj również znajdziemy kilkadziesiąt modeli zabawek Massey Ferguson, a wśród nich np.: traktory Bruder, zabawki Siku, ciągniki na pedały, traktory z ładowaczami na pedały. W tej grupie znajdą się też zabawki: traktory, kombajny zbożowe, czy zestawy traktora z maszyną. Wszystkie zabawki są szczegółowo odwzorowane, wykonane z wysoko gatunkowego tworzywa sztucznego. Ruchome części pobudzają wyobraźnię dzieci, tym samym zachęcając je do kreatywnych i wielogodzinnych zabaw.

Co cechuje zabawki i modele kolekcjonerskie Massey Ferguson:

  • dokładne i precyzyjne odwzorowanie szczegółów;
  • elementy metalowe i inne najwyższej jakości materiały, które swym wykonaniem przedłużają
    żywotność zabawek.

Massey Ferguson to modele w różnej skali i cenie, z kategorii:

  • Kolekcjonerskie - ciągniki, przyczepy, prasy, zgrabiarki, przetrząsacze.
  • Traktory zabawkowe - wszelkiego rodzaju jeździki, stabilone i bezpieczne traktory na pedały z pneumatycznymi oponami.
  • Akcesoria - takie jak breloczki czy kalendarze.