Claas - modele metalowe kolekcjonerskie, zabawki rolnicze

Produkty 1-36 z 161

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 161

Ustaw kierunek rosnący

Claas Fan Shop

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wszystkim fanom współczesnych maszyn rolniczych, tym dorosłym, ale i dzieciom, nasz sklep oferuje bogaty wybór asortymentu. Znajdziemy tu m.in. modele maszyn rolniczych do zabawy, modele kolekcjonerskie wykonane z dużą precyzją, traktory na pedały i inne drobne akcesoria różnych wiodących światowych marek.

Modele metalowe Claas

W produktach naszego sklepu nie mogło zabraknąć bogatego asortymentu marki Claas, która kojarzy się z nowoczesnym sprzętem rolniczym, znanym i cenionym na całym świecie. To tutaj najmłodsi fani maszyn rolniczych marki Claas mają duży wybór traktorów w miniaturze, niektóre są w zestawie z przyczepą, do innych można dokupić osprzęt z pełnym wachlarzem wyboru. W łatwy sposób można podłączać i rozłączać różne maszyny: prasy, zgrabiarki, przetrząsacze. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu do złudzenia przypominają prawdziwe maszyny. Oferujemy również traktory Claas Siku Control z modułem zdalnego sterowania Bluetooth, ale też na dżojstik, sieczkarnie do kukurydzy, czy kombajny zbożowe. Dla małych pasjonatów traktorów mamy do zaoferowania traktorki z pedałami, które zapewnią każdemu dziecku doskonałą zabawę.

Zabawki rolnicze, traktorki dla dzieci Claas

Wszystkie zabawki przeznaczone dla małego odbiorcy są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Cechują się trwałością i wytrzymałością na uderzenia, czy upadki. Są bezpieczne w użytkowaniu, nie zawierają żadnych ostrych krawędzi. Prawdziwi pasjonaci i zbieracze znajdą tutaj modele interesujących ich maszyn wykonanych z metalu z niewielką ilością tworzywa sztucznego. Bogactwo detali i precyzja odwzorowania zachwyci oko niejednego kolekcjonera, który będzie chciał powiększyć swoją kolekcję o nasz asortyment. Posiadamy również gadżety z marką Claas, nadające się doskonale na drobny, ale funkcjonalny upominek. Breloczek z traktorkiem, czy innym sprzętem tej marki będzie miłym upominkiem dla kogoś kto ceni sobie produkty tej firmy i marzy o urzeczywistnieniu swoich planów. W naszym asortymencie posiadamy również pluszowe traktorki przeznaczone dla każdego odbiorcy, kalendarze, pościel, czy puzzle. Każdemu z tych produktów przyświeca marka Claas.

Do wszystkich zabawkowych traktorów są dedykowane maszyny rolnicze. Producent bowiem wie, że dzieci czasem nieumyślnie mogą uszkodzić dany sprzęt i dba o to, by zabawka posłużyła na lata.