Pługi, modele kolekcjonerskie, zabawki

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Pług to podstawowe urządzenie, które jest przez rolników wykorzystywane do użyźniania gleby. Nie może go zabraknąć w Twojej kolekcji, jeżeli zbierasz modele maszyn rolniczych.

Uzupełnij kolekcję o pług

Powszechne zastosowanie w rolnictwie znajduje pług. Jest to podstawowe urządzenie, dzięki któremu można użyźniać glebę. Kruszy, spulchnia, odwraca i miesza ziemię, przez co możliwe jest jej właściwe przygotowanie pod uprawę. Nie sposób więc nie zgodzić się z tym, że pług musi znaleźć się w kolekcji każdej osoby, która zbiera modele maszyn rolniczych.

Największą popularnością cieszy się pług Lemken, którego można znaleźć zarówno w ofercie marki Wiking, jak i Universal Hobbies.

Dostępne modele rolnicze są wykonywane z metalu, a ich niektóre części zrobione są z tworzyw sztucznych. Cechą charakterystyczną jest bardzo szczegółowe odwzorowanie, zarówno w przypadku modeli kolekcjonerskich, jak i propozycji dla dzieci.

Wybierając zabawki rolnicze zawsze zwracaj uwagę na jakość ich wykonania. W naszym sklepie znajdziesz tylko propozycje od renomowanych producentów, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.