Pługi, modele kolekcjonerskie, zabawki

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
  1. Pług Lemken EurOpal7 Wiking 1:87 037802
    Pług Lemken EurOpal7
    Ocena:
    73%
    42,00 zł

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący

Pług to podstawowe urządzenie, które jest przez rolników wykorzystywane do użyźniania gleby. Nie może go zabraknąć w Twojej kolekcji, jeżeli zbierasz modele maszyn rolniczych.

Uzupełnij kolekcję o pług

Powszechne zastosowanie w rolnictwie znajduje pług. Jest to podstawowe urządzenie, dzięki któremu można użyźniać glebę. Kruszy, spulchnia, odwraca i miesza ziemię, przez co możliwe jest jej właściwe przygotowanie pod uprawę. Nie sposób więc nie zgodzić się z tym, że pług musi znaleźć się w kolekcji każdej osoby, która zbiera modele maszyn rolniczych.

Największą popularnością cieszy się pług Lemken, którego można znaleźć zarówno w ofercie marki Wiking, jak i Universal Hobbies.

Dostępne modele rolnicze są wykonywane z metalu, a ich niektóre części zrobione są z tworzyw sztucznych. Cechą charakterystyczną jest bardzo szczegółowe odwzorowanie, zarówno w przypadku modeli kolekcjonerskich, jak i propozycji dla dzieci.

Wybierając zabawki rolnicze zawsze zwracaj uwagę na jakość ich wykonania. W naszym sklepie znajdziesz tylko propozycje od renomowanych producentów, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.