ROS - kolekcjonerskie traktory, maszyny rolnicze i budowlane

Produkty 1-36 z 84

Ustaw kierunek rosnący
  1. Amazone KG/AD agregat uprawowo-siewny  ROS 601390
    Amazone KG/AD
    Ocena:
    100%
    348,00 zł

Produkty 1-36 z 84

Ustaw kierunek rosnący

Modele kolekcjonerskie ROS

Włoska firma ROS specjalizuje się w produkcji modeli kolekcjonerskich ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych w skali 1:32. Początkowo zrodzona w małym warsztacie, Ros Srl, a dzięki stałemu zaufaniu kolekcjonerów, rozwija się i staje się punktem odniesienia w sektorze modelarstwa rolniczego i budowlanego.

Toys ROS - traktory, maszyny rolnicze i budowlane

Celem Ros jest tworzenie wysokiej jakości modeli traktorów, maszyn rolniczych i budowlanych w jak największym stopniu odzwierciedlających rzeczywiste maszyny. Cechą charakterystyczną modeli ROS srl jest fakt, że są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Są to typowe metalowe modele kolekcjonerskie, które w swoim domu chciałby mieć każdy kolekcjoner branży rolniczej czy budowlanej.

Patrząc na pomniejszoną wersję dużego, wielkogabarytowego sprzętu rolniczego czy budowlanego, można w nim dostrzec mnóstwo szczegółów, a tego właśnie oczekują kolekcjonerzy modeli. Chcą mieć w swoim domu modele najlepsze z możliwych, idealnie dopracowane. 

Metalowe modele ROS

Poszukując wysokiej jakości modeli kolekcjonerskich warto zwrócić uwagę na propozycje od marki toys ROS srl. W ofercie znajdziecie Państwo modele rolnicze i budowlane w skali 1:32, 1:50 oraz 1:87 ale również akcesoria, takie jak breloczki do kluczy.