Wiking - kolekcjonerskie ciągniki i maszyny rolnicze

Produkty 1-36 z 204

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Claas Commandor 228 CS Wiking 1:32 0001706570
  Claas Commandor 228 CS
  Cena promocyjna 299,00 zł Cena regularna 300,50 zł
 2. Ciągnik Claas Arion 450 z ładowaczem Wiking 1:32
  Claas Arion 450 z ładowaczem FL 120
  Cena promocyjna 263,00 zł Cena regularna 348,00 zł

Produkty 1-36 z 204

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Wiking – modele kolekcjonerskie na miarę oczekiwań użytkownika

Marka Wiking słynie z dostarczania wysokiej jakości modeli kolekcjonerskich, które spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Wszystko dlatego, że dostępne Wiking modele są starannie wykonane i odwzorowane.

Czego potrzebują modele kolekcjonerskie, aby spotkały się z zainteresowaniem kolekcjonerów? Przede wszystkim muszą to być propozycje wykonane z wysokiej jakości metalu. Mogą zawierać elementy plastikowe, ale w ograniczonym zakresie. Tylko metalowe modele są obecnie w cenie i są chętnie kupowane przez kolekcjonerów. Marka Wiking o tym wie, dlatego proponuje swoim klientom wysokiej jakości modele ciągników i urządzeń rolniczych. Dostępne są modele w skalach:

 • 1:32,
 • 1:87.

Cechą charakterystyczną, jaką posiadają wiking modele jest bardzo szczegółowe odwzorowanie, atrakcyjny wygląd, precyzyjne wykonanie, jak i zastosowanie najwyższej jakości materiałów. To przekłada się na trwałość konstrukcji, jak i na jej atrakcyjny wygląd. W dodatku, modele wiking dostępne są w różnych odmianach, dlatego można będzie stale powiększać kolekcje i wprowadzać do niej całkiem nowe propozycje. Dla kolekcjonera to prawdziwa gratka.

Kolekcjonerskie modele metalowe

Poszukując wysokiej jakości modeli kolekcjonerskich zawsze warto zwrócić uwagę na propozycje od marki Wiking, ponieważ dba ona o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bez dwóch zdań wielką przyjemnością będzie mieć w swojej kolekcji modele od tak renomowanego producenta, jakim jest marka Wiking.