Wiking - kolekcjonerskie ciągniki i maszyny rolnicze

Produkty 1-24 z 114

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1.  John Deere 7310R na bliźniakach Edycja Limitowana Wiking 1:32
    John Deere 7310R na bliźniakach edycja Limitowana
    Cena promocyjna 450,00 zł Cena regularna 495,00 zł

Produkty 1-24 z 114

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Marka Wiking słynie z dostarczania wysokiej jakości modeli kolekcjonerskich, które spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Wszystko dlatego, że dostępne Wiking modele są starannie wykonane i odwzorowane.

 

Wiking – modele kolekcjonerskie na miarę oczekiwań użytkownika

Czego potrzebują modele kolekcjonerskie, aby spotkały się z zainteresowaniem kolekcjonerów? Przede wszystkim muszą to być propozycje wykonane z wysokiej jakości metalu. Mogą zawierać elementy plastikowe, ale w ograniczonym zakresie. Tylko metalowe modele są obecnie w cenie i są chętnie kupowane przez kolekcjonerów. Marka wiking o tym wie, dlatego proponuje swoim klientom wysokiej jakości modele ciągników i urządzeń rolniczych. Dostępne są modele w skalach:

• wiking 1:32,
• wiking 1:87.

Cechą charakterystyczną, jaką posiadają wiking modele jest bardzo szczegółowe odwzorowanie, atrakcyjny wygląd, precyzyjne wykonanie, jak i zastosowanie najwyższej jakości materiałów. To przekłada się na trwałość konstrukcji, jak i na jej atrakcyjny wygląd. W dodatku, modele wiking dostępne są w różnych odmianach, dlatego można będzie stale powiększać kolekcje i wprowadzać do niej całkiem nowe propozycje. Dla kolekcjonera to prawdziwa gratka.

Poszukując wysokiej jakości modeli kolekcjonerskich zawsze warto zwrócić uwagę na propozycje od marki Wiking, ponieważ dba ona o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bez dwóch zdań wielką przyjemnością będzie mieć w swojej kolekcji modele od tak renomowanego producenta, jakim jest marka Wiking.