Case IH - zabawki rolnicze, modele kolekcjonerskie, odzież i akcesoria

Produkty 1-36 z 156

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 156

Ustaw kierunek rosnący

Case IH Fan Shop

Case IH jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów maszyn rolniczych na świecie. Sklep modelerolnicze.pl oferuje szeroką gamę produktów związanych z tą marką, w tym zabawki rolnicze, modele kolekcjonerskie traktorów i maszyn rolniczych, ale również akcesoria, takie jak maskotki, kalendarze czy butelki termiczne oraz wysokogatunkową odzież rolniczą.

Traktory zabawkowe i zabawki rolnicze Case IH

Zabawki rolnicze Case IH to doskonały sposób na naukę i zabawę dla dzieci, które interesują się rolnictwem. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają realistyczne odwzorowanie oryginalnych traktorów i maszyn rolniczych. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. produkty Bruder, Britains, Siku i wielu innych.

Metalowe modele rolnicze CASE IH

Modele kolekcjonerskie traktorów i maszyn rolniczych CASE IH są szczególnie popularne wśród miłośników i kolekcjonerów, którzy cenią sobie dokładne odwzorowanie oryginalnych maszyn. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły, co czyni je prawdziwymi dziełami sztuki. Modele te są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach, a ich cena zależy od stopnia złożoności i precyzji wykonania. Wśród dostępnej oferty nie możę zabraknąć takich producentów modeli kolekcjonerskich CASE IH jak np. MarGe Models, Replicagri, Schuco, Universal Hobbies czy Wiking.

Odzież rolnicza i akcesoria CASE IH

Akcesoria Case IH to niezbędne elementy dla każdego, kto posiada maszyny rolnicze tej firmy. Są one projektowane z myślą o najlepszym dopasowaniu do maszyn i zapewniają wygodę i wydajność w codziennej pracy. Odzież rolnicza Case IH to stylowa i funkcjonalna odzież, która jest idealna dla osób pracujących na roli. Są one wykonane z wytrzymałych i oddychających materiałów, aby zapewnić maksymalne komfort podczas pracy.