Zapraszamy na nasze stoisko B174 podczas targów Agro Show w Bednarach. Zamówienia złożone 23-26 września będą realizowane w poniedziałek 27.09.2021 r.

Siku Control - metalowe ciągniki i maszyny zdalnie sterowane

Produkty 24

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Koparka zdalnie sterowana Liebherr R980 SME SIKUCONTROL 1:32 6740
    Koparka Liebherr R980 SME sterowana
    Cena promocyjna 1 034,00 zł Cena regularna 1 170,00 zł

Produkty 24

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Chcesz nabyć wysokiej jakości ciągniki, przyczepy, pługi czy traktory zdalnie sterowane? Sprawdź ofertę marki Siku Control RC. Nie zawiedziesz się. Wszystkie modele są wykonane z metalu, co przekłada się na ich trwałość.

Wiele możliwości dzięki Siku Control RC

Zdalnie sterowane maszyny rolnicze ciągniki Siku Control RC zapewnią świetną zabawę każdemu użytkownikowi. Dostępne modele Siku zostały stworzone w skali 1:32. Dają wiele frajdy, świetnie wyglądają, a w dodatku posiadają szereg funkcji dodatkowych, takich jak:

• ładowanie,
• transport,
• kopanie.

Wszystkie Siku zdalnie sterowane modele zostały wykonane z wysokiej jakości metalu, co przekłada się na ich trwałość, jak i sprawność. Zostały wyposażone w najnowocześniejszą elektronikę, która sprawia, że nie stwarzają żadnych problemów podczas obsługi, jak i zdalnego sterowania, które odbywa się przy wykorzystaniu fal radiowych 2,4 GHz. Modele wprawiane są w różnych przy użyciu pilota Bluetooth lub przy wykorzystaniu aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Wykonywanie manewrów oraz bezproblemowe sterowanie jest tutaj standardem, dlatego właśnie traktory Siku cieszą się już od wielu lat niesłabnącą popularnością. Nie dość, że świetnie wyglądają, to jeszcze działają niezawodnie. Warto dodać, że siku modele są na tyle zaawansowane i dopracowane w każdym szczególe, że nie będzie żadnych problemów z tym, aby odtworzyć z ich udziałem realne scenariusze. Zabawa będzie więc przednia i niezwykle realistyczna.

Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie? Przede wszystkim proponujemy zróżnicowane zabawki rolnicze Siku Control takie jak:

• przyczepy,
• pługi,
• zgrabiarki,
• agregaty,
• koparki,
• traktory.

Obecnie zabawki Siku Control są najczęściej wybieranymi modelami zdalnie sterowanymi, głównie ze względu na wysoką jakość ich wykonania, jak i precyzyjne działanie. Te aspekty najczęściej doceniają użytkownicy i je chwalą.