Siku Control - metalowe traktory i maszyny rolnicze zdalnie sterowane

Produkty 27

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ciągnik Claas Xerion 5000 TRAC VC sterowany aplikacją Bluetooth SIKU 6791
  Claas Xerion 5000 TRAC VC sterowany aplikacją bluetooth
  Ocena:
  100%
  1 110,00 zł
 2. John Deere 7310R z ładowaczem i modułem zdalnego sterowania SikuControl 1:32 6795
  John Deere 7310R z ładowaczem i modułem zdalnego sterowania ...
  Ocena:
  100%
  1 320,00 zł
 3. Zgrabiarka Krone Swadro 900 SikuControl 1:32 6782
  Zgrabiarka Krone Swadro 900 sterowana
  Ocena:
  100%
  402,00 zł
 4. Claas Axion 850 sterowany Siku Control 1:32
  Claas Axion 850 sterowany
  Ocena:
  100%
  762,00 zł

Produkty 27

Ustaw kierunek rosnący

Traktor na pilota, sterowane maszyny rolnicze

Chcesz nabyć wysokiej jakości ciągniki, przyczepy, pługi czy traktory zdalnie sterowane? Sprawdź ofertę marki Siku Control RC. Nie zawiedziesz się. Wszystkie modele są wykonane z metalu, co przekłada się na ich trwałość.

Traktory Siku Control to zdalnie sterowane traktory dla dzieci, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić autentyczne i realistyczne wrażenia z pracy na roli. Te ciągniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają realistyczne funkcje, takie jak reflektory, dźwięki i działające ładowacze czołowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, w tym repliki popularnych marek, takich jak John Deere, New Holland czy Fendt. Ciągniki Siku Control to świetny sposób, aby dzieci poznały rolnictwo i rozwijały swoje umiejętności techniczne podczas zabawy.

Wiele możliwości dzięki Siku Control RC

Zdalnie sterowane maszyny rolnicze ciągniki Siku Control RC zapewnią świetną zabawę każdemu użytkownikowi. Dostępne modele Siku zostały stworzone w skali 1:32.

Wszystkie Siku zdalnie sterowane modele zostały wykonane z wysokiej jakości metalu, co przekłada się na ich trwałość, jak i sprawność. Zostały wyposażone w najnowocześniejszą elektronikę, która sprawia, że nie stwarzają żadnych problemów podczas obsługi, jak i zdalnego sterowania, które odbywa się przy wykorzystaniu fal radiowych 2,4 GHz. Modele wprawiane są w różnych przy użyciu pilota Bluetooth lub przy wykorzystaniu aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Wykonywanie manewrów oraz bezproblemowe sterowanie jest tutaj standardem, dlatego właśnie traktory Siku cieszą się już od wielu lat niesłabnącą popularnością. Nie dość, że świetnie wyglądają, to jeszcze działają niezawodnie. Warto dodać, że siku modele są na tyle zaawansowane i dopracowane w każdym szczególe, że nie będzie żadnych problemów z tym, aby odtworzyć z ich udziałem realne scenariusze. Zabawa będzie więc przednia i niezwykle realistyczna.

Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie? Przede wszystkim proponujemy zróżnicowane zabawki rolnicze Siku Control takie jak:

• przyczepy,
• pługi,
• zgrabiarki,
• agregaty,
• koparki,
• traktory.

Obecnie zabawki Siku Control są najczęściej wybieranymi modelami zdalnie sterowanymi, głównie ze względu na wysoką jakość ich wykonania, jak i precyzyjne działanie. Te aspekty najczęściej doceniają użytkownicy i je chwalą.