Schleich - Konie i jeździectwo, zestawy

Produkty 11

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 11

Ustaw kierunek rosnący

Chcesz stworzyć całe miasteczko rolnicze składające się z różnych budynków dla koni i innych zwierząt domowych? Pomogą w tym zabawki rolnicze dostępne w atrakcyjnych zestawach.

Zestawy Schleich, o których marzy każdy

Figurki Schleich już od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Wśród propozycji dostępne są konie, zwierzęta domowe, zwierzęta wodne, elfy oraz wiele innych propozycji. My postanowiliśmy pójść o krok dalej i zamiast pojedynczych figurek zaproponować całe zestawy, w których zwierzęta-figurki otrzymują zagrody, centrum jeździeckie czy stajnię. Wszystko to powoduje, że całość prezentuje się w niezwykle atrakcyjny sposób. Takie zabawki rolnicze robią naprawdę wrażenie, zwracają uwagę i zachęcają do dokładnego zapoznania się z wszystkimi funkcjami, jakie posiadają.

Każdy miłośnik zwierząt domowych, a w szczególności koni będzie zachwycony z nabycia zestawów, w których znajdują się figurki Schleich. Zestawy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, świetną kolorystyką, a także atrakcyjnym wyglądem. Budynki dołączone do figurek są od razu gotowe do użycia, a w zestawach znajduje się wiele dodatkowych akcesoriów, które sprawiają, że w skuteczny sposób można będzie zaaranżować przestrzeń. Zagwarantuje to świetną zabawę. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.

Zestawy składające się z tak wielu elementów przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i kolekcjonerom. Można w domu stworzyć specjalne miejsce, w którym ustawi się stajnię, mobilną lecznicę dla zwierząt czy też szkołę jeździecką. Dzięki temu, że proponowane zestawy są różnorodne, można będzie wybrać propozycję odpowiednią dla siebie, a także stworzyć całe miasteczko z różnymi budynkami. Opcji jest bardzo dużo, dla każdego coś dobrego.