Pościel z motywem rolniczym, traktory, kombajny

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
 1. Pościel Fendt w stylu komiksowym
  Pościel Fendt w stylu komiksowym
  Ocena:
  100%
  264,00 zł
 2. Pościel Claas, ciągniki, kombajn, sieczkarnia
  Pościel w maszyny Claas - flanela
  Ocena:
  100%
  240,00 zł
 3. Pościel w ciągniki, traktory, kombajny 135x200
  Pościel w ciągniki/kombajny - flanela
  Ocena:
  100%
  180,00 zł
 4. Pościel w ciągniki, traktory, kombajny 135x200 cm
  Pościel w ciągniki/kombajny - bawełna
  Ocena:
  100%
  180,00 zł
 5. Pościel w maszyny Claas - bawełna
  Pościel w maszyny Claas - bawełna
  Ocena:
  100%
  240,00 zł

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący

Pościel maszyny rolnicze i budowalne

Sen jest dużo bardziej przyjemny, jeżeli odbywa się na wygodnym łóżku i zadbanym posłaniu, dlatego tak ważne jest, aby przywiązywać dużą wagę do wyboru pościeli. Jeżeli modele maszyn rolniczych i modele maszyn budowlanych znajdują się w kręgu Twoich zainteresowań lub Twojego dziecka, masz niepowtarzalną okazję nabyć pościel z tymi motywami. Maszyny rolnicze i budowalne przepięknie prezentują się na pościeli dostępnej w różnych rozmiarach.

Na dostępnych modelach pościeli można znaleźć traktory, ciągniki, kombajny, koparki oraz wiele innych, różnych maszyn rolniczych oraz budowlanych. Na pewno wielu osobom przypadnie do gustu pościel John Deere czy pościel Claas. Będzie świetnym uzupełnieniem kolekcji.

Pościel w traktory

Zarówno pościel w traktory, jak i każde inne propozycje dostępne w ofercie są wykonane z bawełny lub flaneli, w zależności od modelu. Sprzedajemy pościel w wymiarach 80/80 cm (poszewka na poduszkę) + 135/200 cm (poszwa na kołdrę). Zarówno mały miłośnik maszyn rolniczych i budowlanych, jak i duży fan będą mogli znaleźć propozycje idealne dla siebie.

Stwórz przyjazne miejsce do spania, zapewnij sobie komfortowe przeżycia oraz spokojny sen. Z pościelą w ulubione wzory będzie to jak najbardziej możliwe. Dzięki szerokiemu asortymentowi wybór będzie nieograniczony, a kolekcja stale będzie mogła powiększać się o kolejne propozycje.