Zabawkowe traktory, maszyny rolnicze i budowlane dla dzieci

Produkty 1-36 z 586

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 586

Ustaw kierunek rosnący

Traktory zabawkowe dla dzieci

Małe dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Poprzez zabawę odwzorowują rzeczywiste sytuacje, dlatego taką radość sprawiają im zabawki nawiązujące do prawdziwych zachowań, związanych np. z rolnictwem lub budownictwem. Z tego powodu traktory zabawkowe dla dzieci to popularne produkty, które cieszą chłopców i dziewczynki w każdym wieku. Ciągnikami, kombajnami i innymi maszynami rolniczymi można bawić się w domu oraz na zewnątrz, w ogrodzie lub na placu zabaw. Nasze produkty są bardzo wytrzymałe, dlatego śmiało można je zabierać na wakacje lub w podróż, gdzie zajmą uwagę dziecka i będą wspaniałym uzupełnieniem dziecięcych zabaw.

W naszym sklepie znajdują się modele traktorów zabawkowych przeznaczone dla młodszych i starszych dzieci, które różnią się między sobą obecnością drobnych oraz ruchomych elementów. Bezpieczna zabawa jest dla nas najważniejsza, dlatego dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy propozycje zabawek Tomy, które są wykonane w całości z bezpiecznych, atestowanych materiałów i pozbawione ruchomych elementów. Traktory zabawkowe to nie tylko plastikowe modele znanych marek, takich jak Bruder, Siku, Bburago lub Jamara, ale też maskotki, które sprawdzą się jako prezent dla niemowląt lub bardzo małych dzieci.

Maszyny rolnicze dla najmłodszych

Traktory zabawkowe skradną niejedno dziecięce serce, ale to zdalnie sterowane maszyny rolnicze będą prawdziwą gratką dla nieco starszych dzieci, zwłaszcza chłopców. Dla małych miłośników motoryzacji oferujemy pluszowe samochody ze zdalnym sterowaniem. Puszysta zabawka przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu brzdącowi!

Bruder, Tomy John Deere, Britains, Siku czy Dickie Toys to marki, które dużą wagę przykładają do detali, dlatego ich modele do złudzenia przypominają prawdziwe maszyny. Poza wiernością oryginałowi, wspomniani producenci zabawek rolniczych nie zapominają, że ich produkty są przeznaczone dla dzieci, dlatego modele dedykowane najmłodszym posiadają odpowiednie wyposażenie np. zwierzęta gospodarskie na przyczepie lub duże oczy na masce traktora. Dla szczególnie wymagających pociech, proponujemy zestawy maszyn rolniczych, czyli np. ciągnik z maszyną lub zestaw farma, zawierający kompletne akcesoria, które umożliwiają atrakcyjną zabawę w farmera.