New Holland - zabawki rolnicze, metalowe modele ciągników i maszyn, puzzle i akcesoria

Produkty 1-36 z 305

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 305

Ustaw kierunek rosnący

Wielu z nas w dzieciństwie pragnęło bawić się zabawkami, które odwzorowywałyby z najdrobniejszymi detalami auta, samoloty, maszyny militarne lub innego rodzaju maszyny, na przykład rolnicze. Nie mogliśmy jako dzieci prowadzić takich maszyn, mogliśmy co najwyżej usiąść na siedzeniu pasażera, jeśli nasi opiekunowie byli na tyle mili, by nas nimi przewieźć. Tym razem jednak mamy możliwość kupienia takich zabawek. Ich sprzedażą, a konkretniej, sprzedażą modeli rolniczy zajmuje się sklep internetowy o tej samej nazwie, Modele Rolnicze.

Zabawki i modele rolnicze New Holland

Marka New Holland to nie tylko ciągniki rolnicze, ale także maszyny budowlane, a także takie, które stosuje się do prac wycinkowych w lasach. Modele Rolnicze prezentują wierne zabawkowe kopie maszyn marki New Holland, a jest ich ogromny wybór. Poczynając od ciągników rolniczych służących, jak sama nazwa wskazuje, do zabaw w uprawianie pola, przez modele ciągników z przyczepami leśnymi (wraz z żurawiem lub z samą przyczepą, w zależności od upodobań i zasobności portfela), ciągników z przyczepami do transportu bydła, a nawet koni. Dostępne są modele kombajnów do zboża, spychaczy budowlanych czy ciągników z ładowaczem do podnoszenia na przykład bel siana.

Ciągnik z ładowaczem i paszowozem, ciągnik z beczką to tylko niektóre z dostępnych modeli. Każdy model został szczegółowo odwzorowany i stworzony zarówno z elementów z tworzyw sztucznych, jak i elementów metalowych.  

Modele Rolnicze marki New Holland - dla kogo?

Można śmiało powiedzieć, że dla wszystkich. I dla dzieci, i dla dorosłych. Każde dziecko odnajdzie radość w bawieniu się idealnie odwzorowanymi modelami maszyn marki New Holland i będzie mogło sprawdzić, jak to jest, być rolnikiem czy pracownikiem lasu, od którego zależy jego wycinka. Oczywiście w mikroskali. Natomiast dorosły miłośnik maszyn znajdzie w nich ogromną wartość kolekcjonerską i będzie mógł zachwycić się poziomem realizmu osiągniętego w każdym z modeli.