New Holland - modele traktorów, zabawki, odzież rolnicza

Produkty 1-36 z 190

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-36 z 190

Ustaw kierunek rosnący

New Holland Fan Shop

Wielu z nas w dzieciństwie pragnęło bawić się zabawkami, które odwzorowywałyby z najdrobniejszymi detalami auta, samoloty, maszyny militarne lub innego rodzaju maszyny, na przykład rolnicze. Nie mogliśmy jako dzieci prowadzić takich maszyn, mogliśmy co najwyżej usiąść na siedzeniu pasażera, jeśli nasi opiekunowie byli na tyle mili, by nas nimi przewieźć. Tym razem jednak mamy możliwość kupienia takich zabawek. 

Zabawki i modele ciągników New Holland Agriculture

Marka New Holland to nie tylko ciągniki rolnicze, ale także maszyny budowlane. Modele Rolnicze prezentują wierne zabawkowe i kolekcjonerskie kopie maszyn marki New Holland, a jest ich ogromny wybór. Poczynając od ciągników rolniczych służących, jak sama nazwa wskazuje, do zabaw w uprawianie pola, przez modele ciągników z przyczepami leśnymi, ciągników z przyczepami do transportu bydła, a nawet koni. Dostępne są modele kombajnów do zboża, spychaczy budowlanych czy ciągników z ładowaczem do podnoszenia na przykład bel siana.

Metalowe modele kolekcjonerskie New Holland

W ofercie znajdziecie państwo kilkadziesiąt różnych modeli ciągników New Holland i innych maszyn rolniczych, a przede wszystkim: traktory New Holland, traktory z ładowaczami, prasy zwijające, kombajn New Holland czy sieczkarnie. Wszystkie modele są szczegółowo odwzorowane i precyzyjnie wykonane z elementów metalowych i tworzywa sztucznego. Modele kolekcjonerskie to także doskonałe zabawki dla starszych dzieci.

Modele Rolnicze firmy New Holland - dla kogo?

Można śmiało powiedzieć, że dla wszystkich. I dla dzieci, i dla dorosłych. Każde d znajdą państwo nowoczesne ziecko odnajdzie radość w bawieniu się idealnie odwzorowanymi modelami maszyn marki New Holland i będzie mogło sprawdzić, jak to jest, być rolnikiem czy operatorem maszyn budowlanych, oczywiście w mikroskali. Natomiast dorosły miłośnik maszyn znajdzie w nich ogromną wartość kolekcjonerską i będzie mógł zachwycić się poziomem realizmu osiągniętego w każdym z modeli.

Odzież rolnicza New Holland i akcesoria

Akcesoria dodatkowe stanowią różne produkty marki New Holland, można tutaj wyróżnić markową odzież rolniczą New Holland (kurtki, bluzy, T-shirty, kamizelki, czapki z daszkiem, odzież robocza), kalendarze ścienne New Holland w oprawie spiralnej przedstawiające różne maszyny rolnicze w trakcie pracy.