John Deere - zabawki rolnicze, metalowe modele ciągników, puzzle

Produkty 1-36 z 176

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-36 z 176

Ustaw kierunek malejący

John Deere Fan Shop

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych kategorii produktów dotyczącej marki John Deere. Wśród kategorii wyróżnić możemy modele kolekcjonerskie, traktory zabawkowe, zabawki sterowane, czapki z daszkiem puzzle i akcesoria. Modele wykonane są w skali 1:16, 1:18, 1:32, 1:50, 1:87. 

Metalowe modele kolekcjonerskie John Deere

To kilkadziesiąt różnych modeli ciągników i innych maszyn rolniczych John Deere, a przede wszystkim: ciągniki, traktory z ładowaczami, prasy do małych balotów, maszyny leśne, obciążniki, kombajny zbożowe, przyczepy, sieczkarki, prasy do balotów okrągłych, przyczepy przeładunkowe, opryskiwacze samojezdne, brony talerzowe, kosiarki, przyczepy do balotów, opryskiwacze, agregaty uprawowe, zrywacze pni. Wszystkie modele są szczegółowo odwzorowane i precyzyjnie wykonane z elementów metalowych i tworzywa sztucznego. Modele kolekcjonerskie to także doskonałe zabawki dla starszych dzieci.

Traktory zabawkowe John Deere

Druga grupa kategorii to traktory zabawkowe. Tutaj również znajdziemy kilkadziesiąt modeli zabawek John Deere, a wśród nich np ciągniki na pedały, traktory z ładowaczami na pedały, traktory jeździki, koparki i wywrotki do piaskownicy dla mniejszych dzieci, od lat 2 do 8-śmiu. W tej grupie znajdą się też zabawki: ciągniki, sieczkarnie, opryskiwacze, kombajny zbożowe, przyczepy do balotów, opryskiwacze, agregaty uprawowe dla dzieci starszych. Wszystkie modele szczegółowo odwzorowane, wykonane z metalu i tworzywa sztucznego.

Zdalnie sterowane zabawki John Deere

Trzecią kategorię stanowią sterowane zabawki John Deere. Jest tu kilka modeli ciągników, które sterować można za pomocą pilota lub aplikacji. Dodatkową atrakcją jest możliwość włączania i wyłączania reflektorów przednich, reflektorów w kabinie i tylnych  kierunkowskazów. Wybrane modele posiadają też dodatkowe opony montowane na magnes. Wszystkie modele szczegółowo odwzorowane, wykonane z metalu i tworzywa sztucznego.

Posiadamy 9 modeli puzzli. Przedstawiają one różne maszyny John Deere ( traktory, kombajny, opryskiwacze) podczas pracy i różnią się ilością elementów. Posiadamy w ofercie puzzle 40, 60, 100, 150 i 200 elementów. Do wybranych puzzli dołączony jest ciągnik John Deere.

Akcesoria dodatkowe stanowią sanki John Deere i kalendarze ścienne John Deere w oprawie spiralnej przedstawiające różne maszyny rolnicze John Deere w trakcie pracy, zegary, kubki.

John Deere: traktory, kombajny, maszyny rolnicze

Interesujesz się rolnictwem? Szukasz wiadomości rolniczych o traktorach, kombajnach i maszynach John Deere. Wiele informacji znajdziesz na portalu rolniczym atr express.