Ze względu na dużą liczbę zamówień czas dostawy może ulec wydłużeniu. Przepraszamy za niedogodności. Produkty oznaczone zieloną kropką wysyłamy od ręki.

Sieczkarnie, modele kolekcjonerskie, zabawki

Produkty 31

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Kombajn Krone BiG X 1180 ROS 1:32
    Krone BiG X 1180
    Cena promocyjna 499,00 zł Cena regularna 615,50 zł
  2. Sieczkarnia Fendt Katana 85 Wiking 1:32
    Fendt Katana 85
    Cena promocyjna 573,50 zł Cena regularna 665,50 zł

Produkty 31

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Jakie cechy powinna spełniać sieczkarnia? W przypadku modeli rolniczych przede wszystkim musi wyglądać realistycznie. W modelerolnicze.pl znajdziesz tylko takie propozycje.

Maszyna do zadań specjalnych, czyli skieczkarnia

Co to jest sieczkarnia? Jest to maszyna rolnicza, dzięki której można ciąć słomę, trawę, kukurydzę, a także inne rośliny pastewne i przerabiać je na sieczkę. Pierwsze urządzenia tego typu pojawiły się w XIX wieku, a teraz oprócz nich dostępne są także modele maszyn rolniczych w różnych skalach.

Proponowane modele rolnicze występują zarówno w wersji zabawkowej, jak i kolekcjonerskiej. Największą popularnością cieszą się modele:
sieczkarnia john deere,
sieczkarnia claas jaguar.

Oczywiście to nie wszystkie propozycje, jakimi dysponujemy. Znajdziesz tu różnego rodzaju modele, które wyglądają atrakcyjnie, a w dodatku gwarantują znakomitą zabawę. Do nabycia jest zarówno klasyczna sieczkarnia z przystawą do trawy, jak i sieczkarnia do kukurydzy. Każdy fan maszyn rolniczych będzie usatysfakcjonowany z różnorodności dostępnych modeli.