Zamówienia złożone w dniach 21-24.09 będą realizowane po 25.09. Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Jesteśmy na AgroShow - zapraszamy na stoisko B194 :-)

Valtra - zabawki rolnicze, metalowe modele traktorów

Produkty 17

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 17

Ustaw kierunek rosnący

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych kategorii produktów dotyczących marki Valtra. Wśród kategorii wyróżnić możemy modele kolekcjonerskie, traktory zabawkowe, traktory na pedały  i akcesoria. Modele wykonane są w skali 1:16, 1:32.

Modele metalowe kolekcjonerskie Valtra

To kilkanaście różnych modeli traktorów rolniczych Valtra, a przede wszystkim: ciągniki, traktory z ładowaczami, traktor w zesawie z maszyną. Wszystkie modele są szczegółowo odwzorowane i precyzyjnie wykonane z elementów metalowych i tworzywa sztucznego. Modele kolekcjonerskie to także doskonałe zabawki dla starszych dzieci.

Traktorki dla dzieci Valtra

Druga grupa kategorii to traktory zabawkowe i traktorki dla dzieci. Tutaj również znajdziemy kilka modeli zabawek Valtra, a wśród nich np.: traktory Bruder, zabawki Britains, ciągniki na pedały. Wszystkie zabawki są szczegółowo odwzorowane, wykonane z wysoko gatunkowego tworzywa sztucznego.