Traktory na pedały

Produkty 1-36 z 63

Ustaw kierunek rosnący
  1. Traktor na pedały John Deere z ładowaczem i koparką rollyJunior R81107 Rolly Toys
    John Deere z ładowaczem i koparką rollyJunior
    Ocena:
    100%
    1 244,00 zł

Produkty 1-36 z 63

Ustaw kierunek rosnący

Traktory na pedały dla dzieci

Zabawa na świeżym powietrzu jest najbardziej kreatywną formą spędzania wolnego czasu. Tradycyjne zabawki szybko się nudzą, dlatego coraz większą popularność zdobywają pojazdy na pedały, które skłaniają dzieci do aktywności fizycznej. Atrakcyjny wygląd i wygodne sterowanie sprawiają, że za kierownicą traktora może usiąść nawet bardzo małe dziecko. W naszym sklepie znajdują się produkty przeznaczone dla różnych grup wiekowych oraz w zróżnicowanych cenach. Niektóre modele są wyposażone w klakson, doczepiane maszyny rolnicze (m.in przyczepy) i dodatkowe akcesoria, które uatrakcyjniają zabawę. Traktor na pedały jest łatwy w obsłudze, dlatego nie powinien sprawiać problemów żadnemu dziecku. Możliwość samodzielnego sterowania traktorkiem sprawia, że dzieci zaczynają wierzyć we własne możliwości i chętnie wcielają się w różne role. Z traktorem na pedały zabawa w farmera nabiera zupełnie nowego znaczenia!

Traktory na pedały z gumowymi kołami są świetną alternatywą dla tradycyjnych rowerków. Ponadto są o wiele stabilniejsze, a przez to bezpieczniejsze, nawet dla małego dziecka. W zależności od rodzaju traktora na pedały, zabawka nadaje się dla dziecka od 2 do 10 lat. Jeżdżące pojazdy są świetnym pomysłem na prezent urodzinowy, ponieważ spodobają się każdemu dziecku, niezależnie od płci. Podstawową zaletą traktora na pedała jest możliwość korzystania z niego zarówno na dworze, jak i w domu. Koła pojazdu są wykonane z gumy, która nie rysuje podłóg, dlatego w czasie niesprzyjającej aury, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecko bawiło się w domu!

Bezpieczne pojazdy na pedały

Każdy model traktora na pedały, dostępny w naszym sklepie, jest wykonany z bezpiecznych, atestowanych materiałów, które są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Ponadto cała konstrukcja traktorka jest wykonana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko przewrócenia się pojazdu. Nasze traktorki dla dzieci to sprawdzone modele od Rolly Toys i BIG, które gwarantują bezpieczną i ekscytującą zabawę! W naszej ofercie znajdziesz również taczki, koparki i jeździki dla dzieci, które będą świetnym uzupełnieniem traktora na pedały.