Ursus - traktory metalowe kolekcjonerskie, zabawki rolnicze

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
 1. Ursus 1204 4WD Universal Hobbies 1:32 UH5283
  Ursus 1204 4WD
  Ocena:
  100%
  342,00 zł
 2. Ursus 1201 2WD Universal Hobbies 1:32 UH5284
  Ursus 1201 2WD
  Ocena:
  100%
  369,00 zł

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący

Metalowe modele traktorów Ursus

Traktor Ursus firmy Universal Hobbies jako model rolniczy charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość oraz precyzję wykonania. Firma kładzie duży nacisk na idealnie odwzorowanie rzeczywistego wyglądu traktora oraz wysoką jakość użytych materiałów. Dostępnych jest wiele metalowych modeli i zabawek m.in. Ursusa C-360, C-330, w naszej ofercie znajdziecie kolekcjonerskie modele metalowe Ursus 1201 2WD oraz Ursus 1204 4WD. Wykonanie w większości z metalu zapewnia doskonałą żywotność, dzięki której nabywca będzie cieszył się wspaniałym okazem już zawsze.

Drobne elementy modelu Ursus wykonane zostały z tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości. Producent  Universal Hobbies bardzo ceni sobie pozytywne opinie klientów, dlatego dokłada wszelkich starań aby był on zadowolony i wracał na kolejny zakup wspaniałego produktu jakim jest Ursus.

Jeśli chodzi o kolorystykę to jest idealnie odwzorowana od wyglądu rzeczywistego modelu i zachwyca wspaniałymi dopasowanymi odcieniami. Kolekcjonerzy maszyn rolniczych zwracają uwagę na każdy szczegół i oczekują produktu wysokogatunkowego. Tutaj jest to możliwe, dzięki profesjonalizmowi firmy Universal Hobbies.

Zabawka traktor Ursus

Traktor Ursus firmy Universal Hobbies może być przeznaczony dla dzieci starszych, które spędzą niezapomniane chwile na zabawie. Po skolekcjonowaniu kilku modeli można stworzyć gospodarstwo z pełnym wyposażeniem, o którym marzy każdy mały chłopiec. Wysoka jakość ciągników na pewno nie zepsuje wspaniałej zabawy i pozwoli na spędzenie wolnego czasu w ciekawy i interesujący sposób. Chwile będą o tyle ciekawsze jeśli dziecko spędzi je w towarzystwie swojego taty lub dziadka. Zabawie nie będzie końca.

Modele traktorów Ursus firmy Universal Hobbies

Firma Universal Hobbies jest obecna na rynku już od kilku lat i zdążyła zaskarbić sobie zadowolonych klientów. Cechuje ją profesjonalizm, wysoka jakość produktów oraz dbałość o zadowolenie każdego klienta. Praca doceniana jest przez kolekcjonerów, którzy wyszukują perełek z modelami traktorów. Tutaj je znajdują w całej pięknej okazałości. Nie istnieją kompromisy, wszystko musi być na jak najwyższym poziomie. Firma Universal Hobbies cechuje się takim właśnie podejściem. Gwarantuje sto procent satysfakcji.

Modele traktorów Ursus C360

Kovap to renomowany producent zabawek z Czech, specjalizujący się w modelach pojazdów rolniczych, w ofercie posiada m.in. traktory Ursus C360. Ich produkty cechuje wysoka jakość wykonania i wierność szczegółom.