Zamówienia złożone w dniach 21-24.09 będą realizowane po 25.09. Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Jesteśmy na AgroShow - zapraszamy na stoisko B194 :-)

Ursus - traktory metalowe kolekcjonerskie, zabawki rolnicze

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący

Metalowe modele traktorów Ursus

Traktor Ursus firmy Universal Hobbies jako model rolniczy charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość oraz precyzję wykonania. Firma kładzie duży nacisk na idealnie odwzorowanie rzeczywistego wyglądu traktora oraz wysoką jakość użytych materiałów. Dostępnych jest wiele rodzajów modeli Ursusa m.in. C-360, w naszej ofercie Ursus 1201 2WD oraz Ursus 1204 4WD. Wykonanie w większości z metalu zapewnia doskonałą żywotność, dzięki której nabywca będzie cieszył się wspaniałym okazem już zawsze.

Drobne elementy modelu Ursus wykonane zostały z tworzywa sztucznego bardzo dobrej jakości. Producent  Universal Hobbies bardzo ceni sobie pozytywne opinie klientów, dlatego dokłada wszelkich starań aby był on zadowolony i wracał na kolejny zakup wspaniałego produktu jakim jest Ursus.

Jeśli chodzi o kolorystykę to jest idealnie odwzorowana od wyglądu rzeczywistego modelu i zachwyca wspaniałymi dopasowanymi odcieniami. Kolekcjonerzy maszyn rolniczych zwracają uwagę na każdy szczegół i oczekują produktu wysokogatunkowego. Tutaj jest to możliwe, dzięki profesjonalizmowi firmy Universal Hobbies.

Zabawka traktor Ursus

Traktor Ursus firmy Universal Hobbies może być przeznaczony dla dzieci starszych, które spędzą niezapomniane chwile na zabawie. Po skolekcjonowaniu kilku modeli można stworzyć gospodarstwo z pełnym wyposażeniem, o którym marzy każdy mały chłopiec. Wysoka jakość ciągników na pewno nie zepsuje wspaniałej zabawy i pozwoli na spędzenie wolnego czasu w ciekawy i interesujący sposób. Chwile będą o tyle ciekawsze jeśli dziecko spędzi je w towarzystwie swojego taty lub dziadka. Zabawie nie będzie końca.

Modele traktorów Ursus firmy Universal Hobbies

Firma Universal Hobbies jest obecna na rynku już od kilku lat i zdążyła zaskarbić sobie zadowolonych klientów. Cechuje ją profesjonalizm, wysoka jakość produktów oraz dbałość o zadowolenie każdego klienta. Praca doceniana jest przez kolekcjonerów, którzy wyszukują perełek z modelami traktorów. Tutaj je znajdują w całej pięknej okazałości. Nie istnieją kompromisy, wszystko musi być na jak najwyższym poziomie. Firma Universal Hobbies cechuje się takim właśnie podejściem. Gwarantuje sto procent satysfakcji.