Fendt 933 Vario z ładowaczem sterowany aplikacją bluetooth

625,50 zł
W magazynie
SKU
MA37284

Sterowany, metalowy model ciągnika Fendt 933 Vario z ładowaczem, sterowany aplikacją Bluetooth firmy Siku Control 6793 w skali 1:32. Szczegółowo odwzorowany z elementami z tworzywa sztucznego.

Metalowy, zdalnie sterowany model ciągnika Fendt 933 Vario z ładowaczem, sterowany aplikacją Bluetooth

Sterowany model traktora Fendt 933 Vario z ładowaczem w skali 1:32 firmy Siku Control został szczegółowo odwzorowany dzięki wykorzystaniu metalowych części oraz elementów z tworzywa sztucznego. Funkcje: regulowany skręt kół przednich - prawo i lewo, ruch do przodu i tyłu ze zmienną, regulowaną prędkością, sterowanie kierunkowskazami i światłami awaryjnymi, sterowanie światłami przednimi i tylnymi, pełna obsługa ładowacza czołowego. Ciągniki Siku Control są kompatybilne z przyczepami, maszynami rolniczymi i akcesoriami z serii Siku Farmer w skali 1:32.

Traktor sterowany za pomocą smartfona czy tabletu za pośrednictwem aplikacji SikuControl (Android i iOS). Ciągnik zasilany jest trzema bateriami/akumlatorami AAA. Zestaw nie zawiera baterii. 

Efektowny model ciągnika rolniczego zachwyci każdego kolekcjonera, a także sprawdzi się jako zabawka dla dziecka. Powiększ swoją kolekcję sprzętu rolniczego o ten precyzyjnie wykonany model!

Wymiary:

  • Długość: 22.0 cm
  • Szerokość: 9.0 cm
  • Wysokość: 13.0 cm
Więcej informacji
Skala 1:32
Producent Siku Control
Marka Fendt
Typ maszyny Ciągnik z ładowaczem
SKU MA37284
Kod producenta 6793
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fendt 933 Vario z ładowaczem sterowany aplikacją bluetooth
Twoja ocena