New Holland T7.315 na bliźniakach z modułem zdalnego sterowania Bluetooth

1 056,00 zł
W magazynie
SKU
MA65956

Metalowy model kolekcjonerski ciągnika sterowanego zdalnie New Holland T7.315 firmy Siku Control 6739 w skali 1:32. Bardzo szczegółowo odwzorowany z elementami z tworzywa sztucznego.

Siku Control

Zdalnie sterowany traktor New Holland T7.315 na bliźniakach 

Zestaw zawiera traktor New Holland T7.315 z podwójnymi oponami oraz moduł zdalnego sterowania Bluetooth z serii SikuControl32. Reflektory w masce, reflektory w kabinie, tylne kierunkowskazy i migające światła można włączać i wyłączać za pomocą aplikacji.

Aplikacja SIKU zapewnia także fanom ciągników przydatne informacje na temat traktor New Holland T7.315. SIKUCONTROL zapewnia świetną zabawę młodym operatorom ciągników, jak i tym młodym duchem. Po raz pierwszy Siku prezentuje zdalnie sterowany ciągnik z wymiennymi podwójnymi oponami na przedniej i tylnej osi. Dzięki dwóm zestawom opon traktor New Holland tworzy imponujący wygląd.

Jeśli podłoże jest miękkie, podwójne zestawy opon zmniejszają nacisk na podłoże. W ciągniku SIKUCONTROL opony są połączone za pomocą magnesów. Oznacza to, że opony można zakładać i zdejmować bardzo szybko i bez użycia narzędzi. Wszystkimi funkcjami, a także trzema biegami ciągnika, steruje się za pomocą pilota bluetooth lub aplikacji w smartfonie. Podobnie jak w przypadku podłączania i odłączania przyczep i podłączonych urządzeń, za pomocą aplikacji można wykonywać precyzyjne manewry.

Więcej informacji
SKUMA65956
Kod producenta6739
Skala1:32
ProducentSiku Control
MarkaNew Holland
Typ maszynyCiągnik
Kategoria wiekowa3+
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:New Holland T7.315 na bliźniakach z modułem zdalnego sterowania Bluetooth
Twoja ocena