New Holland T7.315 na bliźniakach sterowany aplikacją Bluetooth

834,00 zł
W magazynie
SKU
MA65955

Metalowy model kolekcjonerski ciągnika sterowanego zdalnie New Holland T7.315 firmy Siku Control 6739 w skali 1:32. Bardzo szczegółowo odwzorowany z elementami z tworzywa sztucznego.

Zdalnie sterowany traktor New Holland T7.315 na bliźniakach 

Traktor New Holland T7.315 z podwójnymi oponami oraz moduł zdalnego sterowania Bluetooth z serii SikuControl32. Reflektory w masce, reflektory w kabinie, tylne kierunkowskazy i migające światła. Funkcje ciągnika można kontrolować za pomocą aplikacji SIKUCONTROL lub modułu zdalnego sterowania (brak w zestawie - w razie potrzeby moduł zdalnego sterowania Bluetooth należy zamówić osobno MA37098).

Aplikacja SIKU zapewnia także fanom ciągników przydatne informacje na temat traktor New Holland T7.315. SIKUCONTROL zapewnia świetną zabawę młodym operatorom ciągników, jak i tym młodym duchem. Po raz pierwszy Siku prezentuje zdalnie sterowany ciągnik z wymiennymi podwójnymi oponami na przedniej i tylnej osi. Dzięki dwóm zestawom opon traktor New Holland tworzy imponujący wygląd.

Jeśli podłoże jest miękkie, podwójne zestawy opon zmniejszają nacisk na podłoże. W ciągniku SIKUCONTROL opony są połączone za pomocą magnesów. Oznacza to, że opony można zakładać i zdejmować bardzo szybko i bez użycia narzędzi. Wszystkimi funkcjami, a także trzema biegami ciągnika, steruje się za pomocą pilota bluetooth lub aplikacji w smartfonie. Podobnie jak w przypadku podłączania i odłączania przyczep i podłączonych urządzeń, za pomocą aplikacji można wykonywać precyzyjne manewry.

Więcej informacji
SKU MA65955
Kod producenta 6738
Skala 1:32
Producent Siku Control
Marka New Holland
Typ maszyny Ciągnik
Kategoria wiekowa 3+
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:New Holland T7.315 na bliźniakach sterowany aplikacją Bluetooth
Twoja ocena