Weise-toys

MB trac 1300 z oponami typu Terra

600,00 zł
W magazynie
SKU
MA32499

Metalowy model kolekcjonerski ciągnika MB trac 1300 z oponami typu Terra 1018 firmy Weise-Toys w skali 1:32. Bardzo szczegółowo odwzorowany z elementami z tworzywa sztucznego.

 

Metalowy model ciągnika MB trac 1300 z oponami typu Terra

Ten metalowy model ciągnika MB trac 1300 z oponami typu Terra to prawdziwy skarb dla kolekcjonerów i miłośników maszyn rolniczych. Wyprodukowany przez firmę Weise-Toys w skali 1:32, ten kolekcjonerski model został precyzyjnie odwzorowany, by oddać autentyczność tego wyjątkowego ciągnika.

Model ten w większości został wykonany z odlewanego metalu (Die-Cast), co nadaje mu solidny i trwały charakter. Elementy dodatkowe zostały stworzone z tworzywa sztucznego, aby zachować najmniejsze detale i autentyczność tego modelu. Opony typu Terra zostały stworzone z gumopodobnego materiału, aby oddać jak najwięcej detali.

Odzwierciedlenie małych detali, a także dbałość o precyzję wykonania, sprawiają, że ten model MB trac 1300 z oponami typu Terra jest nie tylko efektownym dodatkiem do kolekcji, ale również fascynującą zabawką dla miłośników rolnictwa, a także starszych dzieci od 14 lat.

Wzbogacenie swojej kolekcji maszyn rolniczych o ten model, pozwoli Ci odkryć pasję związaną z rolnictwem i zaawansowanymi ciągnikami. Autentyczność tej repliki sprawi, że poczujesz się jak na prawdziwym polu, a dbałość o detale przeniesie Cię w świat maszyn rolniczych.

MB trac 1300 z oponami typu Terra to niezwykły model, który zachwyci każdego swoim realistycznym wyglądem i solidnym wykonaniem. Ta wyjątkowa replika ciągnika w skali 1:32 to nie tylko piękny element kolekcji, ale również doskonała okazja do czerpania radości i fascynacji ze świata rolnictwa.

Więcej informacji
SKUMA32499
Kod producenta1018
Skala1:32
ProducentWeise-toys
MarkaMB trac
Typ maszynyCiągnik
In StockTak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MB trac 1300 z oponami typu Terra
Twoja ocena