Claas Xerion 5000 TRAC VC sterowany aplikacją bluetooth

832,50 zł
W magazynie
SKU
MA37308

Sterowany, metalowy model ciągnika Claas Xerion 5000 TRAC VC firmy Siku Control 6791 w skali 1:32. Szczegółowo odwzorowany z elementami z tworzywa sztucznego.

 

Metalowy, zdalnie sterowany model ciągnika Claas Xerion 5000 TRAC VC sterowany aplikacją Bluetooth

Sterowany model traktora Claas Claas Xerion 5000 TRAC VC w skali 1:32 firmy Siku Control został szczegółowo odwzorowany dzięki wykorzystaniu metalowych części oraz elementów z tworzywa sztucznego. Po naciśnięciu przycisku kabina obraca się. Funkcja jazdy na nowy kierunek przestawia się automatycznie. W modelu, podobnie jak w przypadku oryginału, istnieje możliwość jazdy z napędem na przednią oś, na cztery koła, bądź w tak zwanym krabim chodzie. Wszystkimi funkcjami i sześciobiegową skrzynią biegów ciągnika sterować można za pomocą darmowej aplikacji lub modułu Bluetooth. Ciągniki Siku Control są kompatybilne z przyczepami, maszynami rolniczymi i akcesoriami z serii Siku Farmer w skali 1:32.

Traktor sterowany za pomocą smartfona czy tabletu za pośrednictwem aplikacji SikuControl (Android i iOS). Ciągnik zasilany jest dwoma bateriami/akumlatorami AA. Zestaw nie zawiera baterii. 

Efektowny model ciągnika rolniczego zachwyci każdego kolekcjonera, a także sprawdzi się jako zabawka dla dziecka. Powiększ swoją kolekcję sprzętu rolniczego o ten precyzyjnie wykonany model!

Wymiary:

  • Długość: 25.6 cm
  • Szerokość: 11.1 cm
  • Wysokość: 12.8 cm
Więcej informacji
Skala 1:32
Producent Siku Control
Marka Claas
Typ maszyny Ciągnik
SKU MA37308
Kod producenta 6791
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Claas Xerion 5000 TRAC VC sterowany aplikacją bluetooth
Twoja ocena