Jamara

JCB Koparko-ładowarko Zdalnie Sterowana

417,00 zł
W magazynie
SKU
MA39119

JCB Koparko-Ładowarka 1:20 to realistyczny model zdalnie sterowany od Jamara. Z realistycznym dźwiękiem silnika, ruchomym koparko-ładowaczem i łyżką. Baterie nie są dołączone. Idealny dla dzieci od 6 roku życia.

Model koparko-ładowarki JCB Zdalnie Sterowanej w skali 1:20 od Jamara

JCB Koparko-Ładowarka 1:20 to dynamiczny model RC od renomowanego producenta Jamara. Ten realistyczny pojazd zdalnie sterowany nie tylko dostarcza niesamowitej zabawy, ale także umożliwia dzieciom autentyczne doświadczenia z obsługą ciężkiego sprzętu.

Model posiada realistyczny dźwięk silnika, który dodaje realizmu każdemu ruchowi. Dźwięk ten można wyłączyć, co pozwala dzieciom dostosować doświadczenia do swoich preferencji. Ruchomy koparko-ładowacz oraz ruchoma łyżka sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej interaktywna, pozwalając na symulację różnych prac budowlanych.

JCB Koparko-Ładowarka 1:20 posiada także funkcję ruchu wstecznego z towarzyszącym jej dźwiękiem, co zwiększa realizm i dodaje dodatkowego elementu zabawy. Model jest dostosowany do wieku od 6 lat, jednak zaleca się nadzór dorosłych podczas użytkowania.

JCB Koparko-Ładowarka 1:20 to nie tylko zabawka RC, ale także wspaniały sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, jednocześnie ucząc je podstawowych zasad obsługi ciężkiego sprzętu budowlanego.

Więcej informacji
SKUMA39119
Skala1:20
ProducentJamara
MarkaJCB
Typ maszynyKoparko-ładowarka
Kategoria wiekowa3+
In StockTak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JCB Koparko-ładowarko Zdalnie Sterowana
Twoja ocena