Replicagri

Amazone RE 30

234,00 zł
W magazynie
SKU
MA67393

Metalowy model kolekcjonerski brony Amazone RE 30 firmy Replicagri w skali 1:32. Bardzo szczegółowo odwzorowany z elementami z tworzywa sztucznego.

Metalowy model brony Amazone RE 30

Metalowy model kolekcjonerski brony Amazone RE 30 firmy Replicagri w skali 1:32 to wysokiej jakości, detalicznie odwzorowana replika jednej z najbardziej znanych maszyn rolniczych. Model został wykonany z metalu i precyzyjnie odwzorowano każdy element, tak aby odzwierciedlał oryginalny wygląd i funkcje maszyny. Model brony Amazone skali 1:32 model jest doskonałym dodatkiem do kolekcji modeli rolniczych i jest idealny dla kolekcjonerów, którzy chcą posiadać niepowtarzalny i wyjątkowy element swojej kolekcji. Z pewnością będzie się prezentować doskonale na półce lub w gablocie. Ten metalowy model brony Amazone RE 30 firmy Replicagri to must-have dla każdego miłośnika maszyn rolniczych. Replicagri zapewnia wysoką jakość produktów i dba o szczegóły, aby zapewnić zadowolenie klienta.

Efektowny model brony zachwyci każdego kolekcjonera, a także sprawdzi się jako zabawka dla starszego dziecka 14+. Powiększ swoją kolekcję sprzętu rolniczego o ten precyzyjnie wykonany model!

Więcej informacji
SKUMA67393
Kod producentaREP252
Skala1:32
ProducentReplicagri
MarkaAmazone
Typ maszynyAgregat uprawowy
Kategoria wiekowa14+
In StockTak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Amazone RE 30
Twoja ocena