AT Collections

Volvo L25

450,00 zł
W magazynie
SKU
MA67056

Ładowarka kołowa Volvo L25 to wyjątkowe kolekcjonerskie modelarstwo marki AT Collections w skali 1:32. Wykonane z metalu (Die-Cast) z elementami z tworzywa sztucznego, to idealne uzupełnienie dla pasjonatów maszyn budowlanych i miłośników marki Volvo.

Metalowy model kolekcjonerski ładorawki kołowej Volvo L25

Volvo L25 Ładowarka Kołowa w skali 1:32 to precyzyjne i realistyczne modelarstwo od renomowanego producenta AT Collections. Ten kolekcjonerski model został stworzony z dbałością o detale, aby oddać charakterystyczny wygląd ładowarki kołowej marki Volvo.

Model ten, dedykowany dla kolekcjonerów i entuzjastów maszyn budowlanych, wykonany jest głównie z trwałego metalu (Die-Cast), co nadaje mu solidną i elegancką strukturę. Elementy dodatkowe, takie jak detale kabiny czy koła, zostały zrealizowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, aby osiągnąć jak największą autentyczność.

Volvo L25 Ładowarka Kołowa to także wyrazista kolorystyka – głównie żółty i czarny – nawiązująca do oryginalnych barw marki. Model ten doskonale odwzorowuje proporcje i detale rzeczywistego ładowarki kołowej, co czyni go nie tylko atrakcyjnym z punktu widzenia kolekcjonerskiego, ale także wzbogacającym elementem wystroju dla miłośników marki Volvo.

To nietuzinkowy model w skali 1:32 jest dostępne od AT Collections, renomowanego producenta modeli do kolekcji. Model nie przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia ze względu na drobne elementy i delikatność wykonania. Doskonałe dopracowanie detali sprawia, że ten model świetnie prezentuje się w każdej kolekcji maszyn budowlanych i jest doskonałym prezentem dla pasjonatów marki Volvo.

Więcej informacji
SKUMA67056
Skala1:32
ProducentAT Collections
MarkaVolvo
Typ maszynyŁadowarka
Kategoria wiekowa14+
In StockTak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Volvo L25
Twoja ocena