Mini Volvo EC 140E

51,00 zł
W magazynie
SKU
KA68653

Mini Volvo EC 140E to model przeznaczony dla dzieci powyżej 5. roku życia. Produkowany przez renomowanego producenta NewRay, jest zabawkową repliką koparki gąsienicowej Volvo EC 140E w skali 1:50. Model wykonany jest częściowo z odlewanego metalu (Die-Cast) i elementów plastikowych, w kolorach charakterystycznych dla oryginalnej maszyny - żółtych i czarnych.

Zabawkowa koparka Mini Volvo EC 140E w skali 1:50 od producenta NewRay

Mini Volvo EC 140E to fascynujący model dla najmłodszych, oferujący realistyczne doświadczenia związane z maszynami budowlanymi. Zalecany wiek użytkowników to 5 lat i więcej, jednak należy pamiętać, że ze względu na małe elementy, produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.

Producentem tego miniaturowego pojazdu jest NewRay. Model reprezentuje popularną koparkę gąsienicową Volvo EC 140E, odtworzoną w skali 1:50. Zastosowanie odlewanego metalu (Die-Cast) oraz elementów plastikowych pozwoliło na uzyskanie trwałego i estetycznego efektu.

Kolorystyka modelu, w odcieniach żółci i czerni, nawiązuje do oryginalnej palety barw maszyn marki Volvo. Model ten nie tylko prezentuje się atrakcyjnie, ale również umożliwia dzieciom rozwijanie wyobraźni oraz poznawanie fascynującego świata maszyn budowlanych.

Mini Volvo EC 140E jest gotowe do zabawy od razu po wyjęciu z opakowania, które zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu i przechowywania. To doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w świat techniki budowlanej i rozwijanie ich zainteresowań.

Więcej informacji
SKUKA68653
Skala1:50
ProducentNewRay
MarkaVolvo
Typ maszynyKoparka
Kategoria wiekowa3+
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mini Volvo EC 140E
Twoja ocena