Propozycje na prezent dla kolekcjonera maszyn rolniczych

Wybranie prezentu dla kolekcjonera bywa nie lada wyzwaniem. Ułatwieniem może być wybór marek, które posiadają długoletnią tradycję i cieszą się powszechnym uznaniem.

 

Ursus 1201 2WD | Ursus 1204 4WD

Jedną z takich marek z pewnością jest Ursus. Kolekcjonerskie modele traktorów Ursus 1204 4WD oraz Ursus 1201 2WD w skali 1:32 firmy Universal Hobbies zostały szczegółowo odwzorowane, dzięki wykorzystaniu metalowych części oraz elementów z tworzywa sztucznego.

 

Fendt 820 Vario z szerokimi oponami i systemem kontroli ciśnienia w oponach

Kolekcjonerski prezent może być nie tylko uzupełnieniem wyjątkowej kolekcji, lecz początkiem prawdziwej pasji. Model, który z pewnością sprawdzi się jako zabawka dla starszego dziecka i pomoże rozwinąć pasję jest kolekcjonerski traktor Fendt 820 Vario z szerokimi oponami i systemem kontroli ciśnienia w oponach w skali 1:32 firmy Universal Hobbies.

New Holland FR780 z hederem do kukurydzy i podbieraczem

Jedną z najbardziej znanych i cenionych marek maszyn rolniczych jest firma New Holland. Kolekcjonerskie modele tej marki z pewnością ucieszą miłośnika maszyn rolniczych. Nasza propozycja to kolekcjonerski sieczkarni New Holland FR780 z hederem do kukurydzy i podbieraczem firmy MarGe Models 2125 w skali 1:32.

John Deere 3140 2WD Edycja Limitowana

Dokonując wyboru prezentu warto, zwrócić również uwagę na unikatowe egzemplarze. Jednym z nich jest metalowy model ciągnika John Deere 3140 2WD firmy Britains 43327 w skali 1:32.
 

Mamy nadzieję, że choć trochę zainspirowaliśmy Was naszymi pomysłami. Jeżeli macie wątpliwości jaki model powinniście wybrać bądź chcielibyście poznać więcej szczegółów prosimy o kontakt. Z chęcią zawsze Wam pomożemy.