Jaki prezent wybrać na Dzień Dziecka?

Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać na tegoroczny Dzień Dziecka? Doskonale trafiłeś. W naszym sklepie znajdziecie zarówno zabawki edukacyjne, takiej jak puzzle, które sprawdzą się doskonale w przypadku małych dzieci, jak i interaktywne, które ucieszą młodzież. Przedstawione przez nas propozycje z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę!

Dużą popularnością cieszą się produkty, umożliwiające dzieciom naśladowanie dorosłych. Należą do nich kolekcjonerskie modele rolnicze i budowlane.

New Holland 8670A

Jednym z naszych topowych produktów jest kolekcjonerski model traktora New Holland 8670A, który bez wątpienia sprawdzi się jako zabawka dla starszego dziecka. Być może będzie to początek prawdziwej pasji!

Komatsu PC210LCi-11 z kruszarką hydrauliczną 

Dla miłośników branży budowlanej wybraliśmy model koparki Komatsu PC210LCi-11 z kruszarką hydrauliczną w skali 1:50 firmy Universal Hobbies.

Wspólne spędzanie czasu z dzieckiem, jest często najlepszym upominkiem. Pojazdy zdalnie sterowane najlepiej się do tego nadadzą. Kierowanie maszynami rolniczymi lub budowlanymi to rozrywka zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Claas Lexion 780 sterowany

Jedną z naszych propozycji jest model sterowany zdalnie kombajnu Claas Lexion 780 w skali 1:20 firmy Happy People, wykonany z tworzywa sztucznego.

Volvo FH 16 6x2 sterowane aplikacją Bluetooth

Efektowny model ciągnika siodłowego Volvo FH 16 6x2 sterowany aplikacją Bluetooth w skali 1:32 firmy Siku Control to gwarancja wielu godzin dobrej zabawy.
 
 

Nie trzeba nikogo przekonywać, że ruch to zdrowie. Aby zachęcić dzieci do większej aktywności na świeżym powietrzu mamy w swojej ofercie szeroki wybór traktorów na pedały.

Steyr z ładowaczem i przyczepą RollyKid

Jednym z nich jest ten realistycznie odwzorowany traktor Steyr z ładowaczem i przyczepą RollyKid firmy Rolly Toys. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Stabilny, bardzo bezpieczny (układ mechaniczny jest zabudowany i niedostępny) oraz łatwy do utrzymania w czystości. Traktor posiada regulację odległość siedzenia od kierownicy i pedałów.

 
 

 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje Wam się spodobały. Jeśli macie jakiekolwiek pytania o te bądź inne produkty to prosimy o kontakt. Z chęcią Wam pomożemy.